Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 09 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 8159 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Спиридоновка ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл ауданы Спиридоновка ауылы әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 09 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8043 тіркелген, 2020 жылғы 05 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Спиридоновка ауылы
әкімінің міндетін атқарушы
И.Хаматханова

О признании утратившим силу решения акима села Спиридоновка Егиндыкольского района от 28 сентября 2020 года № 09 "Об установлении карантина"
Решение акима села Спиридоновка Егиндыкольского района Акмолинской области от 19 ноября 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2020 года № 8159
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким села Спиридоновка РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима села Спиридоновка Егиндыкольского района "Об установлении карантина" от 28 сентября 2020 года № 09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8043, опубликовано 05 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Спиридоновка
И.Хаматханова