Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-46/2"2020-2022 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № С-52/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 7877 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Біржан сал ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-46/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7639 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 028 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 453 мың теңге;
2) шығындар – 51 550,5 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 69,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 69,5 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Макинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 294 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 786 мың теңге;
2) шығындар – 35 120 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 25 декабря 2019 года № С-46/2 "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 мая 2020 года № С-52/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июня 2020 года № 7877
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7639, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 481 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 453 тысяч тенге;
2) затраты – 51 550,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 69,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Макинского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 786 тысяч тенге;
2) затраты – 35 120 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 40 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 726 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 098 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 278 мың теңге;
2) шығындар – 68 726 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 687 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 618 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 069 мың теңге;
2) шығындар – 15 687 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 052,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 176 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66 876,2 мың теңге;
2) шығындар – 68 052,2 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 429,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 279 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 257,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 893 мың теңге;
2) шығындар – 12 429,5 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"5. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 726 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 278 тысяч тенге;
2) затраты – 68 726 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –15 687 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 069 тысяч тенге;
2) затраты – 15 687 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Заураловского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 052,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 876,2 тысяч тенге;
2) затраты – 68 052,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Аксу на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 429,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 279 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 257,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 893 тысяч тенге;
2) затраты – 12 429,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:

"13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңащы ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 803,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 994 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 809,4 мың теңге;
2) шығындар – 59 803,4 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 17-1 тармақпен толықтырылсын:
"17-1. 2020 жылға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттерінде 2020 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 109,5 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы 69,5 мың теңге;
Макинка ауылдық округі 40,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 13, 16, 25, 31, 37, 47-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының сессия төрайымы
Г.Куртабиева
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы
мәслихатының

"13. Утвердить бюджет села Кенащи на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 803,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 809,4 тысяч тенге;
2) затраты – 59 803,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Учесть, что в бюджетах города Степняка и Макинского сельского округа на 2020 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2020 года, в сумме 109,5 тысяч тенге, в том числе:
город Степняк 69,5 тысяч тенге;
Макинский сельский округ 40,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 13, 16, 25, 31, 37, 47 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района Биржан сал
Г.Куртабиева
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал