Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 сәуірде № 7830 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 28.07.2020 № 10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 1 хаттамасының негізінде, Есіл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.И.Нұрлыбеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.И.Нұрлыбековке жүктелсін.
4. Осы шешімнің әрекеті 2020 жылдың 8 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Балжанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Есильского района Акмолинской области от 21 апреля 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2020 года № 7830. Утратило силу решением акима Есильского района Акмолинской области от 28 июля 2020 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Есильского района Акмолинской области от 28.07.2020 № 10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 8 апреля 2020 года № 1, аким Есильского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Есильского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Есильского района Нурлыбекова Д.И. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Есильского района Нурлыбекова Д.И.
4. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения, возникшие с 8 апреля 2020 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района С.Балжанов