Есіл ауданы әкімінің 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 7972 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7830 болып тіркелген, 2020 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.И.Нұрлыбековке жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Балжанов

О признании утратившим силу решения акима Есильского района от 21 апреля 2020 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Есильского района Акмолинской области от 28 июля 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2020 года № 7972
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Есильского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Есильского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 21 апреля 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7830, опубликовано 22 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Есильского района Нурлыбекова Д.И.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района С.Балжанов