Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 6С-52/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 сәуірде № 7818 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7628 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4330171,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 418217,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15523,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34532,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3861899,7 мың теңге;
2) шығындар - 5056010,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1390,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3977,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2587,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 38000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 38000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -765228,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 65228,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
С.Оспан-Улы
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 сәуірдегі
№ 6С-52/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2020 года № 6С-52/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 апреля 2020 года № 7818
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7628, опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 4330171,7 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 418217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15523,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34532,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 3861899,7 тысяч тенге;
2) затраты - 5056010,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1390,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3977,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2587,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 38000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 38000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -765228,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 765228,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
С.Оспан-Улы
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 16 апреля
2020 года № 6С-52/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

118151,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111544,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6607,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39510,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32610,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30150,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21249,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8901,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7277,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7277,0
02
Қорғаныс
8267,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8267,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5010,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3257,0
04
Бiлiм беру
3445189,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3368861,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19343,0
003
Жалпы білім беру
1879271,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
10950,0
006
Балаларға қосымша білім беру
59657,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
296259,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10064,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
394,0
023
Әдістемелік жұмыс
27049,3
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

118151,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
111544,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6607,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39510,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32610,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
30150,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21249,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8901,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7277,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7277,0
02
Оборона
8267,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8267,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5010,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3257,0
04
Образование
3445189,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
3368861,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19343,0
003
Общеобразовательное обучение
1879271,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10950,0
006
Дополнительное образование для детей
59657,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
296259,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10064,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
394,0
023
Методическая работа
27049,3
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1256,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12323,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12323,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29113,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13575,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13575,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
15538,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8038,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7500,0
12
Көлiк және коммуникация
3700,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3700,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3500,0
13
Басқалар
24525,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24365,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9365,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
160,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
160,0
14
Борышқа қызмет көрсету
212,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
212,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
212,0
15
Трансферттер
208201,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
208201,0
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3644,3
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
0,7
038
Субвенциялар
204556,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
1390,0
Бюджеттік кредиттер
3977,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3977,0

1256,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12323,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12323,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29113,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13575,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
13575,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15538,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8038,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
7500,0
12
Транспорт и коммуникации
3700,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3700,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
200,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3500,0
13
Прочие
24525,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24365,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
15000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9365,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
160,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
160,0
14
Обслуживание долга
212,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
212,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
212,0
15
Трансферты
208201,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
208201,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3644,3
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0,7
038
Субвенции
204556,0
III. Чистое бюджетное кредитование
1390,0
Бюджетные кредиты
3977,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3977,0

4844,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
47959,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13822,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
27000,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7137,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
19925,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8717,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3788,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7420,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44005,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2022,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2022,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
24018,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24018,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15757,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14757,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2208,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2208,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27481,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10636,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10636,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
16845,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7845,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000,0
12
Көлiк және коммуникация
3700,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3700,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

4844,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
47959,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13822,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
27000,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7137,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
19925,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8717,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3788,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7420,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44005,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2022,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2022,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
24018,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24018,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15757,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14757,0
004
Организация работ по зонированию земель
1000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2208,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2208,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27481,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10636,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10636,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16845,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7845,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9000,0
12
Транспорт и коммуникации
3700,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3700,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
200,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

413938,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
409961,4
оның iшiнде:
Аудандық бiлiм бөлімі
343435,4
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
40444,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
8693,0
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
15559,4
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
192132,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
86607,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50752,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
16940,0
үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
17865,0
еңбек нарығын дамытуға
12282,0
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге

413938,4
Целевые текущие трансферты
409961,4
в том числе:
Отдел образования района
343435,4
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
40444,0
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
8693,0
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
15559,4
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
192132,0
за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
86607,0
Отдел занятости и социальных программ района
50752,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
16940,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
17865,0
на развитие рынка труда
12282,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения

357,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2221,0
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
1087,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15774,0
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
15774,0
Бюджеттік несиелер
3977,0
оның iшiнде:
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
3977,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
3977,0
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 сәуірдегі
№ 6С-52/2 шешіміне
5 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы

357,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2221,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1087,0
Отдел культуры и развития языков района
15774,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
15774,0
Бюджетные кредиты
3977,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
3977,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
3977,0
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 16 апреля
2020 года № 6С-52/2
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
Всего

1109321,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
790128,0
оның iшiнде:
Ауданының экономика және қаржы бөлімі
5600,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
5600,0
Ауданның бiлiм бөлімі
607155,0
мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
3638,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
2892,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
7224,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
1284,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1190,0
мектептерге компьютерлерді сатып алуға
13692,0
ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
1388,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
5068,0
жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
197375,0
мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
3187,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2574,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
1407,0
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2243,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
5353,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
3425,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
1652,0
Державин қ. Н.К. Крупская атындағы орта мектеп ғимараттының күрделі жөндеуі
300625,0
робототехника кабинеттерді сатып алуға
3873,0
бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
36000,0
Мектеп автобустарын сатып алу
13065,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30497,0
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7006,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8467,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
5524,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
7000,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге

1109321,3
Целевые текущие трансферты
790128,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
5600,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
5600,0
Отдел образования района
607155,0
на открытие ІТ- классов в школах
3638,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
2892,0
на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
7224,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
1284,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1190,0
на приобретение компьютеров для школ
13692,0
на оснащение ресурсных центров
1388,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
5068,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
197375,0
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3187,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2574,0
на доплату учителям со степенью магистра
1407,0
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
2243,0
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
5353,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
3425,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
1652,0
Капитальный ремонт здания СШ им. Н. К. Крупской г. Державинск
300625,0
на приобретение кабинетов робототехники
3873,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
36000,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
13065,0
Отдел занятости и социальных программ района
30497,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
7006,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8467,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
5524,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного заказа
7000,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей

1500,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
1000,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
146876,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
20000,0
Жарқайың ауданының сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі
57 148,1
Жарқайың ауданы Державинск қаласының тазарту құрылыстарымен канализациялық желілердің қызмет етуі
69 727,9
Нысаналы даму трансферттерi
319193,3
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
281193,3
Державин қ. Молодежный шағын ауданындағы 60 пәтерлі тұрғын үйді (7 позиция) қайта құру
230040,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылындағы спорт залы мен қазандық құрылысымен 165 орындық мектеп ғимаратына бұрынғы балабақша ғимаратын қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлеу
27800,6
Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы "Молодежный" шағын ауданындағы сексен пәтерлі тұрғын үйге (8 позиция) абаттандыру және инженерлік желілер құрылысы жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
3343,0
Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы "Молодежный" шағын ауданындағы сексен пәтерлі тұрғын үйді (8 позиция) қайта жаңарту "жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
20 009,7
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38000,0
"Коммунсервис" ШЖҚ МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға
38000,0

1500,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
146876,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Функционирование систем водоснабжения Жаркаинского района
57148,1
Функционирование канализационных сетей с очистными сооружениями города Державинск Жаркаинского района
69727,9
Целевые трансферты на развитие
319193,3
в том числе:
Отдел строительства района
281 193,3
на реконструкцию 60-ти квартирного жилого дома (позиция 7) в микрорайоне Молодежный г.Державинск
230 040,0
Разработка ПСД на реконструкцию бывшего здания детского сада под здание школы на 165 мест со строительством спортивного зала и котельной в с. Бирсуат Жаркаинского района
27 800,6
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизой проекта строительства инженерных сетей и благоустройства к восьмидесяти квартирному жилому дому (позиция 8) в мкр. "Молодежный" г. Державинск Жаркаинского района
3 343,0
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизой проекта "Реконструкция восьмидесятиквартирного жилого дома (позиция 8) в мкр. "Молодежный" г. Державинск Жаркаинского района
20 009,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
38 000,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Коммунсервис"
38 000,0