Жақсы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6BC-10-5 "Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 6ВС-58-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 шілдеде № 7950 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2017 жылғы 14 ақпандағы № 6BC-10-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5826 тіркелген, 2017 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
К.Кусаинов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 14 февраля 2017 года № 6ВС-10-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 3 июля 2020 года № 6ВС-58-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июля 2020 года № 7950
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе" от 14 февраля 2017 года № 6ВС-10-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5826, опубликовано 28 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
К.Кусаинов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района