Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-1/76 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу, кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № а-5/262 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 8206 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № а-6/134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 22.07.2021 № а-6/134 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу, кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы" 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-1/76 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7148 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы";
көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы 12 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Жақсы ауылы, Сейітжан Жакупов көшесі, 86, "ҚТЖ – Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің – "ЖТ Ақмола бөлімшесі" филиалы Жақсы бекетінің темір жол вокзалы ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд";
көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы 15 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Баяғыз ауылы, Центральная көшесі, 11, "Агрофирма – "Астана Т.А.Н." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсе ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд";
көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы 18 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Подгорное ауылы, Школьная көшесі, 4б, "Подгорное-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің наубайхана ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд";
көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы қазақ тіліндегі 1, 2, 11, 14, 19 жолдарда "бөлімінің", "бөлімі" сөздері алынып тасталсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;

О внесении изменений в постановление акимата Жаксынского района от 25 апреля 2019 года № а-1/76 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 8 декабря 2020 года № а-5/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2020 года № 8206. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 22 июля 2021 года № а-6/134
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 22.07.2021 № а-6/134 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 25 апреля 2019 года № а-1/76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7148, опубликовано 30 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями";
в приложении 1 к указанному постановлению строку 12 изложить в новой редакции:
"12. село Жаксы, улица Сейтжана Жакупова, 86, информационный стенд у здания железнодорожного вокзала станции Жаксы филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ – Грузовые перевозки" – "Акмолинское отделение ГП";
в приложении 1 к указанному постановлению строку 15 изложить в новой редакции:
"15. село Баягиз, улица Центральная, 11, информационный стенд у здания офиса товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма – "Астана Т.А.Н.";
в приложении 1 к указанному постановлению строку 18 изложить в новой редакции:
"18. село Подгорное, улица Школьная, 4б, информационный стенд у здания пекарни товарищества с ограниченной ответственностью "Подгорное-1";
в приложении 1 к указанному постановлению в строках 1, 2, 11, 14, 19 на казахском языке исключить слова "бөлімінің", "бөлімі", текст приложения на русском языке не меняется;

көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы 6 жолда қазақ тіліндегі "Беловод" сөзі "Беловодское" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы 9 жолда қазақ тіліндегі "Островский" сөзі "Островская" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасындағы 13 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Баяғыз ауылы, Центральная көшесі, 11, "Агрофирма – "Астана Т.А.Н." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасындағы қазақ тіліндегі 1, 2, 3, 12, 16, 17 жолдарда "бөлімінің" сөзі алынып тасталсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасындағы 4 жолда қазақ тіліндегі "Ешім" сөзі "Ишимское" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасындағы 7 жолда қазақ тіліндегі "Беловод" сөзі "Беловодское" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 2 қосымшасындағы 10 жолда қазақ тіліндегі "Островский" сөзі "Островская" сөзімен ауыстырылсын, қосымшаның орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданы әкімі Б.Малгаждаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
Р.Тлепова

в приложении 1 к указанному постановлению в строке 6 на казахском языке слово "Беловод" заменить словом "Беловодское", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении 1 к указанному постановлению в строке 9 на казахском языке слово "Островский" заменить словом "Островская", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении 2 к указанному постановлению строку 13 изложить в новой редакции:
"13. село Баягиз, улица Центральная, 11, офис товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма – "Астана Т.А.Н.";
в приложении 2 к указанному постановлению в строках 1, 2, 3, 12, 16, 17 на казахском языке исключить слово "бөлімінің", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении 2 к указанному постановлению в строке 4 на казахском языке слово "Ешім" заменить словом "Ишимское", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении 2 к указанному постановлению в строке 7 на казахском языке слово "Беловод" заменить словом "Беловодское", текст приложения на русском языке не меняется;
в приложении 2 к указанному постановлению в строке 10 на казахском языке слово "Островский" заменить словом "Островская", текст приложения на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейдахметову Л.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района Б.Малгаждаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жаксынской
районной территориальной
избирательной комиссии
Тлепова Р.