Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № А-4/172 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 7795 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № А-3/83 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 12.03.2021 № А-3/83 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Геологиялық зерттеуге және пайдалы қазбаларды барлауға байланысты жер қойнауын пайдалану мақсаттары үшін, Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі, Қызылсая, Қонысбай, Симферополь ауылдық округтерінің әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы алаңы 1211,3 шаршы километр "АлтайГео" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелерін алып қоймастан 2024 жылға дейін мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Геологиялық зерттеуге және пайдалы қазбаларды барлауға байланысты жер қойнауын пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "АлтайГео" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Т.Әленовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 25 қазанынан бастап, туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Зеренді ауданының әкімі Б.Ғайса

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 7 апреля 2020 года № А-4/172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 апреля 2020 года № 7795. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 12 марта 2021 года № А-3/83.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 12.03.2021 № А-3/83 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 2024 года без изъятия земельных участков товариществу с ограниченной ответственностью "АлтайГео" общей площадью 1211,3 квадратных километров, расположенных в административных границах сельского округа имени Сакена Сейфуллина, Кызылсаянского, Конысбайского, Симферопольского сельских округов Зерендинского района, для целей недропользования, связанных с геологическим изучением и разведкой полезных ископаемых.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "АлтайГео" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях недропользования, связанных с геологическим изучением и разведкой полезных ископаемых.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аленова Е.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 25 октября 2019 года.
Аким Зерендинского района Б.Ғайса