Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 66-400 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 8294 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 151 921,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 664 912,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 62 371,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 442,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 381 195,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 443 544,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 737,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 148 767,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 64 030,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37 408,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 37 408,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 768,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 413 768,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 12-72 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берiлетiн 3 313 928 мың теңге сомасындағы субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен 296 488 мың теңге сомасында ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне және кент бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 2021 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ақкөл ауылдық округі – 12 540 мың теңге;
Алексеевка кенті – 10 827 мың теңге;
Бұлақ ауылдық округі – 13 275 мың теңге;
Зеренді ауылдық округі – 65 857 мың теңге;
Қонысбай ауылдық округі – 4 527 мың теңге;
Күсеп ауылдық округі – 10 437 мың теңге;
Чаглинка ауылдық округі – 17 508 мың теңге;
Айдабол ауылы – 7 398 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 11 506 мың теңге;

О бюджете Зерендинского района на 2021-2023 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № 66-400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2021 года № 8294.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 151 921,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 664 912,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 371,3 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 442,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6 381 195,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 443 544,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 737,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 148 767,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 64 030,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37 408,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 37 408,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 413 768,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 768,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2021 № 12-72 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 3 313 928 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов, села и бюджету поселка в сумме 296 488 тысяч тенге, в том числе:
Аккольский сельский округ – 12 540 тысяч тенге;
поселок Алексеевка – 10 827 тысяч тенге;
Булакский сельский округ – 13 275 тысяч тенге;
Зерендинский сельский округ – 65 857 тысяч тенге;
Конысбайский сельский округ – 4 527 тысяч тенге;
Кусепский сельский округ – 10 437 тысяч тенге;
Чаглинский сельский округ – 17 508 тысяч тенге;
село Айдабол – 7 398 тысяч тенге;
Байтерекский сельский округ – 11 506 тысяч тенге;

Викторовка ауылдық округі – 11 531 мың теңге;
Исаковка ауылдық округі – 9 200 мың теңге;
Қанай би атындағы ауылдық округі – 10 888 мың теңге;
Қызылегіс ауылдық округі – 10 700 мың теңге;
Қызылсая ауылдық округі – 11 039 мың теңге;
Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі – 10 944 мың теңге;
Ортақ ауылдық округі – 10 390 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 11 327 мың теңге;
Садовый ауылдық округі – 11 805 мың теңге;
Сарыөзек ауылдық округі – 9 424 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі – 11 887 мың теңге;
Симферополь ауылдық округі – 13 480 мың теңге;
Троицк ауылдық округі – 9 998 мың теңге.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 64 030 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 және 2020 жылдарда бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі көзделгені ескерiлсiн.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерiлсiн.
7. 2021 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 96 624 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.

Викторовский сельский округ – 11 531 тысяча тенге;
Исаковский сельский округ – 9 200 тысяч тенге;
сельский округ имени Канай би – 10 888 тысяч тенге;
Кызылегисский сельский округ – 10 700 тысяч тенге;
Кызылсаянский сельский округ – 11 039 тысяч тенге;
сельский округ Малика Габдуллина – 10 944 тысяч тенге;
Ортакский сельский округ – 10 390 тысяч тенге;
Приреченский сельский округ – 11 327 тысяч тенге;
Садовый сельский округ – 11 805 тысячи тенге;
Сарыозекский сельский округ – 9 424 тысячи тенге;
сельский округ имени Сакена Сейфуллина – 11 887 тысяч тенге;
Симферопольский сельский округ – 13 480 тысяч тенге;
Троицкий сельский округ – 9 998 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018. 2019 и 2020 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 64 030 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 96 624 тысячи тенге.
8. Учесть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Буканов
Зеренді аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 66-400 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2021 год, согласно приложению 6.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К.Буканов
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 66-400
Бюджет района на 2021 год

9443544,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
565232,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
27471,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26970,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
501,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
296405,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
179353,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19411,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
97640,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
85518,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37181,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
48337,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
134647,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66184,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1274,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
30,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
67159,8
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21189,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21189,0
02
Қорғаныс
12201,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12201,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6363,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5298,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
540,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1358,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1358,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1358,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

9443544,6
01
Государственные услуги общего характера
565232,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27471,4
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
26970,4
003
Капитальные расходы государственного органа
501,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
296405,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
179353,4
003
Капитальные расходы государственного органа
19411,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
97640,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
85518,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
37181,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
48337,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
134647,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
66184,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1274,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
30,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
67159,8
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21189,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
21189,0
02
Оборона
12201,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12201,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6363,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5298,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
540,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1358,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1358,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1358,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

502296,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
502296,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43563,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69160,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47387,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
66289,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63535,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
932,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
681,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
93557,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
34722,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4679,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56354,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12138,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5097,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1634846,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1219788,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
150000,0
016
Елдi мекендердін санитариясын қамтамасыз ету
7041,9
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1062746,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
415057,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
65035,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
350022,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
446172,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
352492,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14107,8
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

502296,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
502296,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43563,7
002
Программа занятости
69160,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47387,0
005
Государственная адресная социальная помощь
66289,0
006
Оказание жилищной помощи
4200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63535,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
932,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
681,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
93557,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34722,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4679,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56354,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12138,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5097,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1634846,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1219788,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
150000,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7041,9
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1062746,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
415057,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
65035,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
350022,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
446172,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
352492,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
14107,8
003
Поддержка культурно-досуговой работы

148500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
343999
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
262530
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10059
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
197520
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
44861
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10090
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
50917
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24302
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18240
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
8375
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
30552
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20141
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5700
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3711
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
82516
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54099
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
54099
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15272
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15272
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13145
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12247
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
898
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20791
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11239
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11239
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
9552
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

148500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
343999
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
262530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10059
003
Поддержка культурно-досуговой работы
197520
006
Функционирование районных (городских) библиотек
44861
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10090
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
50917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
24302
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
18240
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8375
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
30552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
20141
004
Капитальные расходы государственного органа
1000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5700
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3711
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
82516
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54099
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
54099
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15272
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13145
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12247
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
898
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20791
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11239
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9552
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

5097,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
36581,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
416,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3283,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20576,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34578,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34578,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
647971,0
Зеренді ауданы Садовый ауылында су құбырларын салу
350000,0
Зеренді ауданы Алексеевка кентінде су құбырларын қайта құру
297971,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
749688,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
749688,0
Викторовка ауылындағы асфальт жабындысы бар көше-жол желісін орташа жөндеу
225000,0
Шағалалы ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
269988,0
Еленовка ауылындағы Қарағай, Абай, Школьная, Целинная көшелерінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу
119700,0
Қарағай ауылындағы кентішілік жолдарын орташа жөндеу
112500,0
Жаңаауыл ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22500,0
Бюджеттік кредиттер
4645025,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4645025,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу

5097,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
36581,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
416,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3283,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20576,8
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
34578,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
34578,0
Отдел строительства района (города областного значения)
647971,0
Строительство водопроводных сетей в селе Садовое, Зерендинского района
350000,0
Реконструкция водопроводных сетей в поселке Алексеевка, Зерендинского района
297971,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
749688,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" за счҰт целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
749688,0
Средний ремонт улично-дорожной сети в селе Викторовка с асфальтовым покрытием
225000,0
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Шагалалы
269988,0
Средний ремонт внутри-поселковых дорог улиц Карагайская, Абая, Школьная, Целинная в селе Еленовка
119700,0
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Карагай
112500,0
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жанааул
22500,0
Бюджетные кредиты
4645025,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4645025,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов

148767,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 және 2020 жылдарда бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
64030,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
36965,4
Мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларын іске асыру үшін
74,3
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
36891,1
Заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерден облыстық бюджеттің шығындарын өтеуге арналған трансферттердің түсімдері
4395261,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 66-400 шешіміне
5-қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 12-72 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1445157,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1445157,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
197064,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10064,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
187000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
984803,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
297428,2
Зеренді ауданы Заречное ауылының Тәуелсіздік көшесі бойындағы және "Көкшетау-Атбасар" трассасына дейінгі көше-жол желісін орташа жөндеу
50410,2
Зеренді ауданының Викторовка ауылдық округі шекарасынан Исаковка ауылына дейінгі қиыршық тас төсемі бар аудандық маңызы бар автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
52158,4
Зеренді ауданының "Көкшетау-Атбасар" автотрассасынан Ақадыр ауылына дейін және Ақадыр ауылынан Еңбекбірлік ауылына дейін автомобиль жолының авариялық учаскелерін ағымдағы жөндеу
14638,4
Зеренді ауданының жалпы ұзындығы 6 шақырым "Ортағаш-Мәлік Ғабдуллин" ауыларалық автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
5835,0
Зеренді ауданы Васильковка ауылындағы Целинная көшесіндегі көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
5488,0
Қанай би атындағы ауылдық округінің жергілікті маңызы бар "Мәлік Ғабдуллин-Қанай би" автомобиль жолын асфальт жабынымен, "Қанай би-Игілік" қиыршық тас төсемімен ағымдағы жөндеу

148767,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 и 2020 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
64030,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
36965,4
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
74,3
На реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости
36891,1
Поступление трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства
4395261,0
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 66-400
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2021 № 12-72 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1445157,4
Целевые текущие трансферты
1445157,4
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
197064,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
10064,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда государственных служащих
187000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
984803,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
297428,2
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Тауелсиздик и до трассы "Кокшетау-Атбасар" села Заречное, Зерендинского района
50410,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения со щебеночным покрытием от границы Викторовского сельского округа до села Исаковка, Зерендинского района
52158,4
Текущий ремонт аварийных участков автомобильной дороги от автотрассы "Кокшетау-Атбасар" до села Акадыр и от села Акадыр до села Енбекбирлик, Зерендинского района
14638,4
Текущий ремонт автомобильной межпоселковой дороги Зерендинского района "Ортаагаш-Малика Габдуллина" общей протяженностью 6 километров
5835,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети по улице Целинная в селе Васильковка, Зерендинского района
5488,0
Текущий ремонт автомобильной дороги местного значения "Малика Габдуллина-Канай би" с асфальтовым покрытием, "Канай би-Игилик" с щебеночным покрытием сельского округа имени Канай би

48160,0
Зеренді ауданы Жаманащы станциясының жол төсемін ағымдағы жөндеу
6384,0
Зеренді ауданы Гранитный кентінің көше-жол желісін орташа жөндеу
17136,0
Ұзындығы 5,3 шақырым, Зеренді ауданы Алексеевка кентінің Ленин көшесі және Горький көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
50000,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол желісінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу
47218,2
"Зеренді-Қуат" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
37408,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
649967,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
649967,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97150,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6910,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1685,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
27414,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеу берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
47387,0
Облыстық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5387,2
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1050,2
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
58,0
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

48160,0
Текущий ремонт дорожного полотна станции Жаманащи, Зерендинского района
6384,0
Средний ремонт улично-дорожной сети поселка Гранитный, Зерендинского района
17136,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Ленина и улице Горького поселка Алексеевка, Зерендинского района, протяженностью 5,3 километров
50000,0
Средний ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети в селе Зеренда, Зерендинского района
47218,2
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Зеренда-Куат"
37408,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
649967,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
649967,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97150,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6910,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1685,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
27414,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
47387,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5387,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
1050,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
58,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет

6949,8
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын
309,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырып бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
41861,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерінің жөндеуіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
41861,8
Зеренді ауданы Еленовка ауылындағы Еленовка ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
5800,0
Зеренді ауданы Қызылегіс ауылындағы Қызылегіс ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
7212,8
Зеренді ауданы Қызылсая ауылындағы Қызылсая ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
7212,8
Зеренді ауданы Ортақ ауылындағы Ортақ ауылдық клуб ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
6450,0
Зеренді ауданы Симферополь ауылындағы Симферополь ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7276,7
Зеренді ауданы Ақадыр ауылындағы Ақадыр ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7909,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

6949,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
309,2
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
1000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
41861,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
41861,8
Текущий ремонт Еленовского сельского клуба в селе Еленовка, Зерендинского района
5800,0
Текущий ремонт Кызылегиского сельского клуба в селе Кызылегис, Зерендинского района
7212,8
Текущий ремонт Кызылсаянского сельского клуба в селе Кызылсая, Зерендинского района
7212,8
Текущий ремонт помещений здания Ортакского сельского клуба в селе Ортак, Зерендинского района
6450,0
Текущий ремонт здания Симферопольского сельского клуба в селе Симферопольское, Зерендинского района
7276,7
Текущий ремонт здания Акадырского сельского клуба в селе Акадыр, Зерендинского района
7909,5
Отдел строительства района (города областного значения)

123278,0
Зеренді ауданы Алексеевка кентінде су құбырын қайта құру
63078,0
Зеренді ауылында 36 пәтерлі үйдің құрылысы
10200,0
Зеренді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 134 А бойынша көппәтерлі тұрғын үй құрылысы
50000,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 66-400 шешіміне
6-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

123278,0
Реконструкция водопроводных сетей в поселке Алексеевка Зерендинского района
63078,0
Строительство 36 квартирного дома в селе Зеренда
10200,0
Строительство многоквартирного жилого дома в селе Зеренда по улице Тауелсиздик, 134 А
50000,0
Приложение 6 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 66-400
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2021 год
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь