"Қорғалжын ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 2/7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 шілдедегі № 4/54 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 шілдеде № 7970 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "Қорғалжын ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 2/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5569 тіркелген, 2016 жылғы 21 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н.Баешев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданы
әкімінің міндетін атқарушы
Ғ-С.Мухамедди

О признании утратившим силу решения Коргалжынского районного маслихата от 8 сентября 2016 года № 2/7 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Коргалжынском районе"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2020 года № 4/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2020 года № 7970
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Коргалжынского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Коргалжынском районе" от 8 сентября 2016 года № 2/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5569, опубликовано 21 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Н.Баешев
Секретарь
Коргалжынского районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Коргалжынского района
Ғ-С.Мухамедди