"Қорғалжын ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қорғалжын ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 8140 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімінің 06.05.2021 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын ауданы әкімінің "Қорғалжын ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6916 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында орыс тіліндегі № 582 сайлау учаскесіне өзгерістер енгізілсін, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында қазақ тіліндегі № 586 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"№ 586 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Мадин Рахымжан көшесі 20/2, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:
Әділхан Шабатов 1, 3, 4, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11 блок 1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 19, 19/2, 21, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1;
Мадин Рахымжан 1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/8, 20/10, 20А, 21, 21/1, 21/2, 21/7, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 30, 33, 34, 34/1, 37, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 46/1, 48/1, 50, 50/1, 54, 56, 56/1, 56/2, 57/1, 58, 60, 60/1, 81;
Дәурен Рысбаев 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12 блок 1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14б, 15/1, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2;
Баубек Бұлқышев 1, 2, 3, 3/2;
Мәлік Ғабдуллин 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 10,12/2;
Тұрар Рысқұлов 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 15;
Әділхан Шабатов тұйық көшесі 3, 9, 25/1.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында № 590 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 590 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Әліби Жангелдин көшесі 4, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Қорғалжын ауылы, агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнынын ғимараты.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:
Әлия Молдағұлова 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20/1, 21, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/4, 35/1, 35/2, 35/3, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43/1, 43/3, 43/4, 44, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 47/3, 48/1, 48/2, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 63/3, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 66/1, 66/2, 67, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71;
Поселок строителей 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
Ыбырай Алтынсарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22;
Хамит Ерғалиев 1, 2, 3;
Гагарин 1, 1/1, 2/1, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 1, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52;
Біртабан 1, 2, 3, 4, 5/1, 9, 10, 12, 13;
Әлия Молдағұлова тұйық көшесі 1, 4, 5.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында № 591 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 591 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Шалқар ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 34, Қорғалжын ауданы білім бөлімінің "Шалқар орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шалқар ауылы.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.М. Мырзагелдиевке жүктелсін.

О внесении изменений в решение акима Коргалжынского района от 11 декабря 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории Коргалжынского района"
Решение акима Коргалжынского района Акмолинской области от 3 ноября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 ноября 2020 года № 8140. Утратило силу решением акима Коргалжынского района Акмолинской области от 6 мая 2021 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Коргалжынского района Акмолинской области от 06.05.2021 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Коргалжынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Коргалжынского района "Об образовании избирательных участков на территории Коргалжынского района" от 11 декабря 2018 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6916, опубликовано 19 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 582 изложить в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не изменяется:
"Избирательный участок № 582
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Уялы, улица Абая Кунанбаева 1, здание государственного учреждения "Уялынская основная школа".
Границы: село Уялы.";
в приложении вышеуказанного решения в избирательный участок № 586 на казахском языке вносятся изменения, текст на русском языке не изменяется;
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 590 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 590
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Алиби Жангельдина, 4, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, село Коргалжын" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: село Коргалжын, улицы:
Алии Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20/1, 21, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/4, 35/1, 35/2, 35/3, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43/1, 43/3, 43/4, 44, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 47/3, 48/1, 48/2, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 63/3, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 66/1, 66/2, 67, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71;
Поселок строителей 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
Ыбрай Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22;
Хамита Ергалиева 1, 2, 3;
Гагарина 1, 1/1, 2/1, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 1, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52;
Биртабан 1, 2, 3, 4, 5/1, 9, 10, 12, 13;
Тупик Алии Молдагуловой 1, 4, 5.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 591 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 591
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Шалкар, улица Абая Кунанбаева, 34, здание государственного учреждения "Шалкарская средняя школа" отдела образования Коргалжынского района.
Границы: село Шалкар.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Мурзагельдиеву Ж.М.

3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданы әкімі Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қ.А.Тюлеубаев

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Коргалжынской
районной избирательной комисси
Тюлеубаев К.А.