2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8313 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 481 146,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 469 605,5 мың теңге;
2) шығындар – 482 613,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 466,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 466,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 43 552,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 358,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 938,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 18 420,2 мың теңге;
2) шығындар – 20 408,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-50,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,7 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған Арықты ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 10 978,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 1/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8313.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 481 146,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 541,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 469 605,5 тысяч тенге;
2) затраты – 482 613,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 466,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 466,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 43 552,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 358,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 938,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 420,2 тысяч тенге;
2) затраты – 20 408,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-50,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Арыктинского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 10 978,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 20 641,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 071,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 570,1 мың теңге;
2) шығындар – 20 790,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-149,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 жылға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 13 064,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
7. 2021-2023 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 227,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 935,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 20 292,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 966,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-739,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739,7 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 14 154,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
9. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –18 321,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 821,1 мың теңге;
2) шығындар –18 723,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-402,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 402,2 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 жылға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 9 882,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

1) доходы – 20 641,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 071,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 570,1 тысяч тенге;
2) затраты – 20 790,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-149,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Майшукырского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 13 064,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021год в следующих объемах:
1) доходы – 22 227,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 935,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 292,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 966,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-739,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Карашалгинского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 14 154,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 321,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –16 821,1 тысяч тенге;
2) затраты – 18 723,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-402,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 402,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Кенбидаикского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 9 882,0 тысяч тенге.

11. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 387,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 238,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 554,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-167,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167,4 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 жылға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 12 362,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
13. 2021-2023 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 378,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 153,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 512,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері –27 712,1 мың теңге;
2) шығындар – 29 721,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-343,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 343,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен - 13 874,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
15. 2021-2023 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165 471,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 168,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 161 303,0 мың теңге;
2) шығындар – 166 016,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-545,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 545,4 мың теңге.

11. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 387,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 149,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 238,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 554,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-167,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Кызылсайского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 12 362,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 378,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 153,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 512,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 712,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29 721,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-343,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 343,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 13 874,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 165 471,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 168,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 303,0 тысяч тенге;
2) затраты – 166 016,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-545,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 545,4 тысяч тенге.

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 1/14 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2021 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджетінде - 12 737,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
17. 2021 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттері түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 25 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихатының төрайымы
Б.Мажитова
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/61 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 1/14 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете Сабындинского сельского округа на 2021 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 12 737,0 тысяч тенге.
17. Учесть в составе поступлений бюджетов сельских округов целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2021 год, согласно приложению 25.
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель Коргалжынского
районного маслихата
Б.Мажитова
Секретарь Коргалжынского районного маслихата О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 1/61
Бюджет Коргалжынского сельского округа на 2021 год

15 890,0
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Сабынды ауылының Баубек Бұлқышев көшесін жолдарын орташа жөндеу
37 276,0
Сабынды ауылының Каукен Кенжетаев көшесін жолдарын орташа жөндеу
11 137,0
Сабынды ауылының Абай Құнанбаев және Керімжан Қошмағанбет көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
5 299,0
Сабынды ауылының Әнуарбек Үсенұлы көшесін жолдарын орташа жөндеу
31 561,0
Сабынды ауылының Ыбырай Алтынсарин көшесін жолдарын орташа жөндеу
20 373,0
Сабынды ауылының Алихан Бөкейханов көшесін жолдарын орташа жөндеу
13 875,0

15 890,0
Средний ремонт дорог улицы Баубека Булкышева села Сабынды
37 276,0
Средний ремонт дорог улицы Каукена Кенжетаева села Сабынды
11 137,0
Средний ремонт дорог между улицами Абая Кунанбаева и Керимжана Кошмаганбет села Сабынды
5 299,0
Средний ремонт дорог улицы Ануарбека Усенова села Сабынды
31 561,0
Средний ремонт дорог улицы Ыбрая Алтынсарина села Сабынды
20 373,0
Средний ремонт дорог улицы Алихана Бокейханова села Сабынды
13 875,0