Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № А-7/150 "Сандықтау ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 тамыздағы № А-8/162 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 тамызда № 7982 болып тіркелді
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданының бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы" 2016 жылғы 7 шілдедегі № А-7/150 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5495 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 тамызда "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кiрiспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
""Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Қ.Қ. Жылқыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Уисимбаев
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы "6" тамыздағы
№ А-8/162 қаулысына
қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 7 шілдедегі
№ А-7/150 қаулысына
қосымша
Сандықтау ауданы бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесі
1. Жалақыны және басқа да ақшалай төлемдер, оның ішінде штаттан тыс техникалық персоналдың жалақысы, жалақыдан барлық ұстаулары.
2. Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен көзделген ақшалай өтемақылар.
3. Алименттері, міндетті зейнетақы жарналары, кәсіптік және ерікті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдары, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары және (немесе) жарналары, жәрдемақылары, стипендиялары.

О внесении изменений в постановление акимата Сандыктауского района от 7 июля 2016 года № А-7/150 "Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета Сандыктауского района"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 6 августа 2020 года № А-8/162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2020 года № 7982
В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района "Об определении перечня приоритетных направлений расходов бюджета Сандыктауского района" от 7 июля 2016 года № А-7/150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5495, опубликовано 24 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
преамбулу вышеуказанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Жылкыбаева К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от "6" августа 2020 года
№ А-8/162
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 7 июля 2016 года
№ А-7/150
Перечень приоритетных направлений расходов бюджета Сандыктауского района
1. Выплата заработной платы и других денежных выплат, в том числе заработная плата внештатного технического персонала и все удержания из заработной платы.
2. Денежные компенсации, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан.
3. Алименты, обязательные пенсионные взносы, профессиональные и добровольные пенсионные взносы, социальные отчисления, отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование, пособия, стипендии.

4. Банктік қызмет ақысын төлеу, борыштық міндеттемелерін өтеу және қызмет көрсету жөніндегі төлемдер, салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер.
5. Отын (ғимараттарды жылыту бөлігінде), тамақтануды ұйымдастыру және тамақ өнімдерін сатып алу бойынша қызметтерді сатып алуға шығыстар.
6. Атқарушылық құжаттар мен сот актілерін орындау.
7. Іссапар және қызметтік сапарлар.

4. Оплата банковских услуг, выплаты по погашению и обслуживанию долговых обязательств, налоги и другие обязательные платежи в бюджет.
5. Расходы на приобретение топлива (в части отопления зданий), услуг по организации питания и приобретению продуктов питания.
6. Исполнение исполнительных документов и судебных актов.
7. Командировочные и служебные разъезды.