2021 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қазандағы № А-11/257 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 8130 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2021 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Г.Е. Қадыроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Уисимбаев
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қазандағы

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Сандыктаускому району на 2021 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 30 октября 2020 года № А-11/257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 ноября 2020 года № 8130
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Сандыктаускому району на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Кадырову Г.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А. Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
30 октября 2020 года

№ А-11/257 қаулысына
қосымша
2021 жылға арналған Сандықтау ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның, кәсіпорынның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Сандықтау ауданының тұргын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдік жолдар бөлімінің жанындағы "Сандықтау-Су" шаруашылық жүргізу құкығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
43
2,3

№ А-11/257
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Сандыктаускому району на 2021 год
Наименование организации, предприятия
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сандықтау–Су" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сандыктауского района
43
2,3