Веселов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 3 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Веселов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 8078 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Веселов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Веселов ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8048 болып тіркелген, 2020 жылғы 06 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Веселов ауылдық округінің әкімі Н.Алтенов

О признании утратившим силу решения акима Веселовского сельского округа от 29 сентября 2020 года № 3 "Об установлении карантина"
Решение акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 15 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 октября 2020 года № 8078
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Веселовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Веселовского сельского округа "Об установлении карантина" от 29 сентября 2020 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8048, опубликовано 06 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Веселовского сельского округа Н.Алтенов