Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 389/58-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 7777 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 161/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 161/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/510 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-8 "Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7457 тіркелген) шешіміне сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
"Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің 2-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
"Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Я.Мофа
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 наурыздағы
№ 389/58-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының

О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2020 года № 389/58-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 марта 2020 года № 7777. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 161/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 161/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/510 и решением Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-8 "Об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7457) Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в некоторые решения Целиноградского районного маслихата:
приложение 2 к решению Целиноградского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036, опубликовано 28 марта 2014 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты") изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение к решению Целиноградского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5656, опубликовано 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии Целиноградского
районного маслихата
Я.Мофа
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 17 марта 2020 года
№ 389/58-6
Приложение 2
к решению Целиноградского
районного маслихата

2014 жылғы 13 ақпандағы
№ 185/26-5 шешіміне
2-ші қосымша
Целиноград ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
2,0
01-011-009 Нұресіл ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-015 Қараөткел ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-016 Қосшы ауылы (Қосшы ауылдық округі)
01-011-034 (-035) Қабанбай батыр ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-046 Софиевка ауылы (Софиевка ауылдық округі)
01-011-002 Арайлы ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-068 Талапкер ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-069 Қоянды ауылы
01-011-023 Өтеміс ауылы (Ақмол ауылдық округі)
01-011-033 Рахымжан Қошқарбаев ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-070 Қаражар ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-081 Қызылжар ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-085 Шұбар ауылы (Қызыл суат ауылдық округі)
01-011-064 Раздольное ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-072 Тайтөбе ауылы (Қосшы ауылдық округі)
01-011-057 Төңкеріс ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-060 Ынтымақ ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-010 Қажымұқан ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-086 Қызыл суат ауылы (Қызыл суат ауылдық округі)
01-011-088 Аққайың ауылы (Қызыл суат ауылдық округі)
01-011-065 Жаңа Жайнақ ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-059 Жайнақ станциясы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-091 Ыбырай Алтынсарин ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-080 Нұра ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-077 Преображенка ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-075 Қаратомар ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-071 Жаңажол ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-082 Сарыадыр ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-089 Жабай ауылы (Софиевка ауылдық округі)
ІІ
1,55
01-011-027 Оразақ ауылы (Оразақ ауылдық округі)
01-011-028 Шалқар ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-076 Мәншүк ауылы
01-011-007 Жаңаесіл ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-061 Родина ауылы (Родина ауылдық округі)
01-011-055 Тасты ауылы (Тасты ауылдық округі)
ІІІ
1,05
01-011-047 Приречное ауылы (Приречный ауылдық округі)
01-011-031 Жалғызқұдық ауылы (Жарлыкөл ауылдық округі)
01-011-073 Бірлік ауылы (Оразақ ауылдық округі)
01-011-074 Отаутүскен ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-001 Қараменді батыр ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-003 Тастақ станциясы (Тасты ауылдық округі)

от 13 февраля 2014 года
№ 185/26-5
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Целиноградского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
І
2,0
01-011-009 село Нуресиль (Нуресильский сельский округ)
01-011-015 село Караоткель (Караоткельский сельский округ)
01-011-016 село Косшы (Косшынский сельский округ)
01-011-034 (-035) село Кабанбай батыра (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-046 село Софиевка (Софиевский сельский округ)
01-011-002 село Арайлы (Арайлынский сельский округ)
01-011-068 село Талапкер (Талапкерский сельский округ)
01-011-069 село Коянды
01-011-023 село Отемис (сельский округ Акмол)
01-011-033 село Рахымжана Кошкарбаева (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-070 село Каражар (Караоткельский сельский округ)
01-011-081 село Кызылжар (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-085 село Шубар (Кызылсуатский сельский округ)
01-011-064 село Раздольное (Нуресильский сельский округ)
01-011-072 село Тайтюбе (Косшынский сельский округ)
01-011-057 село Тонкерис (Арайлынский сельский округ)
01-011-060 село Ынтымак (Арайлынский сельский округ)
01-011-010 село Кажымукан (Талапкерский сельский округ)
01-011-086 село Кызыл суат (Кызылсуатский сельский округ)
01-011-088 село Аккайын (Кызылсуатский сельский округ)
01-011-065 село Жана Жайнак (Нуресильский сельский округ)
01-011-059 станция Жайнак (Арайлынский сельский округ)
01-011-091 село Ыбырая Алтынсарина (Талапкерский сельский округ)
01-011-080 село Нура (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-077 село Преображенка (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-075 село Каратомар (Шалкарский сельский округ)
01-011-071 село Жанажол (Караоткельский сельский округ)
01-011-082 село Сарыадыр (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-089 село Жабай (Софиевский сельский округ)
ІІ
1,55
01-011-027 село Оразак (Оразакский сельский округ)
01-011-028 село Шалкар (Шалкарский сельский округ)
01-011-076 село Маншук
01-011-007 село Жанаесиль (Жанаесильский сельский округ)
01-011-061 село Родина (сельский округ Родина )
01-011-055 село Тасты (сельский округ Тасты)
ІІІ
1,05
01-011-047 село Приречное (Приреченский сельский округ)
01-011-031 село Жалгызкудук (Жарлыкольский сельский округ)
01-011-073 село Бирлик (Оразакский сельский округ)
01-011-074 село Отаутускен (Шалкарский сельский округ)
01-011-001 село Караменды батыра (Жанаесильский сельский округ)
01-011-003 станция Тастак (сельский округ Тасты)

01-011-058 Қосшоқы станциясы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-006 Садовое ауылы (Родина ауылдық округі)
ІV
0,79
01-011-063 Мортық ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-062 Зеленый Гай ауылы (Родина ауылдық округі)
01-011-056 Ақмешіт ауылы (Тасты ауылдық округі)
01-011-090 Опан ауылы (Приречный ауылдық округі)
01-011-036 Сарыкөл ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-030 Жарлыкөл ауылы (Жарлыкөл ауылдық округі)
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 наурыздағы
№ 389/58-6 шешіміне
2-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 қарашадағы

01-011-058 станция Косчеку (Арайлынский сельский округ)
01-011-006 село Садовое (сельский округ Родина)
ІV
0,79
01-011-063 село Мортык (Жанаесильский сельский округ)
01-011-062 село Зеленый Гай (сельский округ Родина)
01-011-056 село Акмечеть (сельский округ Тасты)
01-011-090 село Опан (Приреченский сельский округ)
01-011-036 село Сарыколь (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-030 село Жарлыколь (Жарлыкольский сельский округ)
Приложение 2
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 17 марта 2020 года
№ 389/58-6
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 23 ноября 2016 года