"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 8290 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 550 091,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 087 870,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 101 964,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 702 601,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 657 655,9 мың теңге;
2) шығындар – 33 285 853,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 484 777,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 612 893,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 116,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 178 207,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 398 745,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 398 745,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 612 893,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 353 191,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 043,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 02.11.2021 № 78/15-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берiлетiн бюджеттік субвенциялардың көлемi 7 960 398,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.08.2021 № 56/11-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 42 838,6 мың теңге сомасында бекітілсін.

"О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 466/70-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2021 года № 8290.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 550 091,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 087 870,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 964,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 702 601,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 657 655,9 тысяч тенге;
2) затраты – 33 285 853,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 484 777,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 612 893,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 178 207,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 398 745,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 398 745,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 612 893,0 тысяч тенге;
погашение займов – 353 191,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 043,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 02.11.2021 № 78/15-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета, в сумме 7 960 398,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета и кредиты из средств внутренних займов согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.08.2021 № 56/11-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан согласно приложению 6.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 42 838,6 тысяч тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 09.04.2021 № 27/5-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Веревкин
Целиноград аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
Я.Мофа
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2021 № 27/5-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2021 год согласно приложению 7.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
А.Веревкин
Исполняющий обязанности
секретаря Целиноградского
районного маслихата
Я.Мофа
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Районный бюджет на 2021 год

001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 904,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 910,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20 073,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 501,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
2 501,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 304,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 327,8
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 405,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 572,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 464 022,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 322 012,7
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
205 801,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 116 211,7
496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
142 010,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
142 010,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 089,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 909,4
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
43 909,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25 248,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 248,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
34 931,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 746,6
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 185,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
148 215,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
68 151,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 151,7
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
80 063,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
27 904,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
13 910,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 073,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 501,0
011
Развитие объектов культуры
2 501,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22 304,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 327,8
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 405,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 572,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 464 022,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 322 012,7
009
Развитие теплоэнергетической системы
205 801,0
036
Развитие газотранспортной системы
2 116 211,7
496
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
142 010,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
142 010,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 089,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 909,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
43 909,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25 248,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 248,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34 931,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28 746,6
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 185,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
148 215,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
68 151,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
68 151,7
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
80 063,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

29 843,0
12
Көлік және коммуникация
337 457,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
337 457,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 757,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
171 700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
150 000,0
13
Басқалар
60 720,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
60 720,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
60 720,0
15
Трансферттер
7 590 949,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 590 949,0
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
7 590 949,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
4-қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.08.2021 № 56/11-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы, соның ішінде:
919 741,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
306 848,1
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
10 763,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға жәрдем көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
12 084,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
17 502,0
қоғамдық жұмыстарға
29 520,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
90 000,0
кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
15 200,0
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдар жұмыскерлерінің жалақысын көтеру
9 469,0
мүгедектерді протездік-ортопедиялық құралдарымен қамтамасыз ету
1 006,8
мүгедектерді сурдотехникалық құралдарымен қамтамасыз ету
50,0
мүгедектерді тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
8 541,3
мүгедектерге санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсыну

29 843,0
12
Транспорт и коммуникации
337 457,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
337 457,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15 757,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
171 700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
150 000,0
13
Прочие
60 720,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60 720,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
60 720,0
15
Трансферты
7 590 949,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 590 949,0
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
7 590 949,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.08.2021 № 56/11-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
919 741,0
Целевые текущие трансферты, в том числе:
306 848,1
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
10 763,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
12 084,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17 502,0
на общественные работы
29 520,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
90 000,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
15 200,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания
9 469,0
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими изделиями
1 006,8
на обеспечение инвалидов сурдотехническими изделиями
50,0
на обеспечение инвалидов тифлотехническими средствами
8 541,3
на предоставление инвалидам услуг санаторно-курортного лечения

19 824,0
техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
1 227,0
ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
224,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
10 470,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
38 779,0
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
42 188,0
Бюджеттік кредиттер, соның ішінде:
612 893,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
612 893,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
5-қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.09.2021 № 72/14-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы, соның ішінде:
9 219 164,4
Нысаналы ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
4 161 420,4
мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу
540 380,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидиялар
10 427,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыру
6 910,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасы
1 050,1
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеу
60 963,0
елордалық аймақ жанында жеке санаттағы азаматтардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз ету
10 020,0
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
17 531,2
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
393,8
аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқыту
145,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
20 908,0
мүгедектерді протездік-ортопедиялық құралдарымен қамтамасыз ету
4 718,0
мүгедектерді тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
1 732,0
мүгедектерге санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсыну
4 004,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

19 824,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 227,0
на оказание услуг специалиста жестового языка
224,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10 470,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 779,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
42 188,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
612 893,0
на реализацию мер социальной поддержки специалистов
612 893,0
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Целевые трансферты и кредиты из средств внутренних займов из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.09.2021 № 72 /14-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
9 219 164,4
Целевые текущие трансферты, в том числе:
4 161 420,4
на оплату труда государственных служащих
540 380,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
10 427,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 910,0
в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
1 050,1
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
60 963,0
на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан при столичной зоны
10 020,0
на выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
17 531,2
на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
393,8
на обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
145,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20 908,0
на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими изделиями
4 718,0
на обеспечение инвалидов тифлотехническими средствами
1 732,0
на предоставление инвалидам услуг санаторно-курортного лечения
4 004,0
на обеспечение инвалидов размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"

2 200,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
10 000,0
Целиноград аудандық Мәдениет үйінің қызметкерлердің еңбек ақысын төлеу
50 000,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайту
5 693,0
Қосшы ауылында мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін және жылжымайтын мүлікті алып қою
80 051,5
Қараөткел ауылының спорт алаңын орнату
33 607,0
Қосшы ауылы елді мекенінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеу үшін
17 850,0
Ақмол ауылындағы жер учаскелерін алып қоюға
29 855,7
автомобиль жолдарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге, соның ішінде:
2 952 083,6
Қосшы ауылының Республика көшесін орташа жөндеу (6,2 километр)
281 659,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
150 000,0
Қажымұқан ауылының көше-жол желісін күрделі жөндеу
280 237,0
Қоянды ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
200 000,0
Қаражар ауылының кіреберіс жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
400 000,0
Қызыл суат ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
100 000,0
Қараөткел ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу (2 кезең)
100 000,0
Тайтөбе ауылындағы көше-жол желісін күрделі жөндеу
300 000,0
Жаңаесіл ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
93 116,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қызылжар ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қажымұқан ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
100 000,0
Аққайың ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
24 194,6
Төңкеріс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
26 970,7
Өтеміс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
20 739,6
Қажымұқан ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 699,9
Қабанбай батыр ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
13 238,9
"Талапкер-1", "Кызылсуат-2", "Шубары", "Жайнақ", "Сарыкөл", "Жаңажол", "Талапкер-4", "Тастақ" су тазарту блок-модулінің жөндеу-қалпана келтіру жұмыстары
45 634,8
Қосшы ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеу
45 634,8
жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу
20 615,6
Қосшы (Лесная поляна), Қараөткел ауылдарында ойын алаңдарын орнату

2 200,0
оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
10 000,0
на оплату труда сотрудников Целиноградского районного Дома культуры
50 000,0
на увеличение размера подъемного пособия
5 693,0
на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в селе Косшы
80 051,5
на установку спортивной площадки в селе Караоткель
33 607,0
для разработки проектов детальных планировок населенного пункта села Косшы
17 850,0
на изъятие земельных участков в селе Акмол
29 855,7
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе на:
2 952 083,6
средний ремонт улицы Республика села Косшы (6,2 километров)
281 659,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Рахымжана Кошкарбаева
150 000,0
капитальный ремонт улично - дорожной сети села Кажымукан
280 237,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды
200 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Каражар
400 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Кызыл суат
100 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Ыбырая Алтынсарина
100 000,0
капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Караоткель (2 этап)
100 000,0
капитальный ремонт улично-дорожной сети в селе Тайтюбе
300 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Жанаесиль
93 116,0
текущий ремонт автомобильной дороги села Талапкер
100 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Кызылжар
50 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Караоткель
100 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети села Коянды
50 000,0
текущий ремонт улично-дорожной сети селе Кажымукан
100 000,0
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Аккайын
24 194,6
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тонкерис
26 970,7
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Отемис
20 739,6
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кажымукан
15 699,9
разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кабанбай батыра
13 238,9
на ремонтно-восстановительные работы блок-модулей по очистке воды "Талапкер-1", "Кызылсуат-2", "Шубары", "Жайнак", "Сарыкол", "Жанажол", "Талапкер-4", "Тастак"
45 634,8
на текущий ремонт сетей водоснабжения в селе Косшы
45 634,8
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20 615,6
на устройство игровых площадок в селах Косшы (Лесная поляна), Караоткель

400 000,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
4 057 744,0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй (2-позиция) салу (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
34 800,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді абаттандыру және салу (электрмен жабдықтау)
59 848,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді абаттандыру және салу (аумақтарды абаттандыру)
45 440,0
Қосшы ауылындағы "Құрылтай" көп пәтерлі тұрғын үй кешенін абаттандыру
33 220,0
"Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы орналасқан көп пәтерлі тұрғын үй кешені, 018 есептік орам, жер учаскесі 1160. Бас жоспар. Түзету"
138 575,7
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (Жылу желілері, Сыртқы су құбыры және кәрізі, Байланыс желілері)
3 869,8
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (Электрмен жабдықтау желілері)
13 363,7
Ақмол ауылындағы көп пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерді абаттандыру және салу (абаттандыру)
152 469,3
Тайтөбе ауылын электірлендіру (2-кезек)
200 000,0
Аққайың ауылының жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
91 282,0
Ақмол ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
62 487,0
Ыбырай Алтынсарин ауылында газ тарату желілері мен жеткізуші газ құбырының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
41 958,0
Қаражар ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
42 789,0
Қараөткел ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
118 209,0
Қосшы ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
57 406,0
Қызыл суат ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
56 145,0
Тайтөбе ауылында жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
50 133,0
Талапкер ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу, салу
101 769,0
"Нурлы" тұтыну кооперативінде жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

400 000,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
4 057 744,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
34 800,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы (электроснабжение)
59 848,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы (благоустройство территорий)
45 440,0
Благоустройство многоквартирного жилого комплекса "Курылтай" в селе Косшы
33 220,0
"Многоквартирный жилой комплекс, расположенный Акмолинская область, Целиноградский район, Косшынский сельский округ, село Косшы, учетный квартал 018, земельный участок 1160. Генеральный план. Корректировка"
138 575,7
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (тепловые сети, наружные сети водоснабжение и канализации, наружные сети связи)
3 869,8
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (Сети электроснабжения)
13 363,7
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (Благоустройство)
152 469,3
Электроснабжение в селе Тайтюбе (2 очередь)
200 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Аккайын
91 282,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Акмол
62 487,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Ыбырая Алтынсарина
41 958,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каражар
42 789,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Караоткель
118 209,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Косшы
57 406,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Кызыл суат
56 145,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Тайтюбе
50 133,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
101 769,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в потребительском кооперативе "Нурлы"

29 964,7
Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
7 936,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
76 610,8
Ақмол ауылының көше-жол желісін салу
150 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу
134 245,0
"Қосшы Қуат" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
44 924,0
Қосшы ауылының Абай көшесінің көше-жол желісін салу
841 800,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
404 084,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
272 813,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
300 000,0
Қаражар ауылындағы жаңа құрылысты электрмен жабдықтау
18 672,0
Аққайың ауылының жаңа құрылысын электрмен жабдықтау
1 209,0
Қабанбай батыр ауылының жаңа құрылысын электрмен жабдықтау
9 588,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қараөткел ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
30 320,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қосшы ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
26 680,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Қаражар ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
20 430,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Шұбар ауылында электр жарықтандыру желілерін салу
18 754,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылында электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы
16 357,0
Нижне-Романовский кен орынын бастап Қосшы ауылында дейін су алғыш құрылыстарын және су өткізгіш салу
100 000,0
"Целиноград Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
47 892,0
"Целиноград коммуналдық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
80 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту
121 700,0
Ішкі көздерінің қаражатынан кредиттер, соның ішінде:
1 000 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (2-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (5-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (6-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (9-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (10-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (19-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (20-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (21-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (25-позиция)
100 000,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (26-позиция)
100 000,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
6-қосымша
2021 жылға арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер

29 964,7
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер
7 936,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол
76 610,8
Строительство улично-дорожной сети села Акмол
150 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер
134 245,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Косшы Куат"
44 924,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы, улица Абая
841 800,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы (2 очередь)
404 084,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
272 813,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
300 000,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар
18 672,0
Электроснабжение новой застройки села Аккайын
1 209,0
Электроснабжение новой застройки села Кабанбай батыра
9 588,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Караоткель
30 320,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Косшы
26 680,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Каражар
20 430,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Шубар
18 754,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Рахымжана Кошкарбаева
16 357,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до села Косшы
100 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград Су Арнасы"
47 892,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноградская коммунальная служба"
80 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол
121 700,0
Кредиты из средств внутренних займов, в том числе на:
1 000 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 2)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 5)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 6)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 9)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 10)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 19)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 20)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 21)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 25)
100 000,0
Строительство многоквартирных жилых домов в селе Акмол (позиция 26)
100 000,0
Приложение 6 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на 2021 год

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.08.2021 № 56/11-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы, соның ішінде:
13 267 318,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер, соның ішінде:
4 746 882,0
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдар жұмыскерлерінің жалақысын көтеру
13 232,0
халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеру
7 000,0
Софиевка ауылындағы Мәдениет үйін күрделі жөндеу
451 913,0
Қараөткел ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
1 000 000,0
Қараөткел ауылының 2-кезең кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
272 000,0
Рахымжан Қошқарбаев ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
922 542,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін күрделі жөндеу
340 000,0
Талапкер ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
938 395,0
Целиноград ауданы Софиевка ауылының кіреберіс жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
801 800,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
8 520 436,0
Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау желілері)
290 302,0
Қабанбай батыр ауылының сумен жабдықтау желілерін салу (Нұрлы Жер бағдарламасы бойынша)
232 430,0
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (жылу желілері, сыртқы су құбыры және кәрізі, байланыс желілері)
39 372,0
Ақмол ауылы көппәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру және инженерлік жүйелерінің құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
120 273,0
Аққайың ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
114 067,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
700 000,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
650 000,0
Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту

Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.08.2021 № 56/11-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
13 267 318,0
Целевые текущие трансферты, в том числе на:
4 746 882,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания
13 232,0
на повышение заработной платы работников центров занятости населения
7 000,0
Капитальный ремонт дома культуры в селе Софиевка
451 913,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Караоткель
1 000 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Караоткель (2 этап)
272 000,0
Капитальный ремонт внутри поселковых дорог с подъездной дорогой села Рахымжана Кошкарбаева
922 542,0
Капитальный ремонт улично-дорожной сети села Косшы
340 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Талапкер
938 395,0
Капитальный ремонт внутри поселковых дорог с подъездной дорогой села Софиевка
801 800,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
8 520 436,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол (сети теплоснабжения)
290 302,0
Строительство сетей водоснабжения (по программе Нурлы Жер) села Кабанбай батыра
232 430,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (тепловые сети, наружные сети водоснабжение и канализации, наружные сети связи)
39 372,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол (сети электроснабжения)
120 273,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Аккайын
114 067,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Коянды
700 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Шубар
650 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер

1 040 162,0
Қараөткел ауылындағы №1 учаскені, №2 учаскені сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
400 000,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
555 778,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін салу (2-кезек)
913 076,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
769 601,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (1-кезек)
567 879,0
Талапкер ауылының көше- жол желісін салу (2-кезек)
200 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту

1 040 162,0
Строительство сетей водоснабжения, участок № 1, участок № 2 в селе Караоткель
400 000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол
555 778,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы (2 очередь)
913 076,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
769 601,0
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель (1-я очередь)
567 879,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2-я очередь)
200 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол

866 265,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 466/70-6 шешіміне
7-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
Спорт объектілерін дамыту
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Мәдениет объектілерін дамыту
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту

866 265,0
Приложение 7 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 466/70-6
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2021 год
Наименование
Отдел строительства района (города областного значения)
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие коммунального хозяйства
Развитие объектов спорта
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие объектов культуры
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
Развитие газотранспортной системы
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие транспортной инфраструктуры
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов