Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 6С-68/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 8191 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-52/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7611 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15728977,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2548201,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28470,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 145993,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13006312,0 мың теңге;
2) шығындар –19478155,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79819,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99204,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19385,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33875,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33875,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3862872,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3862872,9 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 120975,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешiмінің 1, 5 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың
LXVІІІ (кезектен тыс) сессиясының төрайымы
К.Умуртаева
Бурабай аудандық мәслихат хатшысы У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 20 қарашадағы
№ 6С-68/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-52/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 ноября 2020 года № 6С-68/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2020 года № 8191
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-52/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7611, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15728977,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2548201,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28470,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 145993,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13006312,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19478155,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79819,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99204,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19385,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33875,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33875,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3862872,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3862872,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 120975,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LXVІІІ (внеочередной)
сессии Бурабайского районного маслихата
К.Умуртаева
Секретарь Бурабайского районного маслихата У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 20 ноября
2020 года № 6С-68/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-52/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

594713,8
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
537179,5
оның ішінде:
Облыстық бюджеттің трансферттері есебінен
391053,8
Аудан әкімінің аппараты
700,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
700,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
384598,3
Бурабай кенті әкімінің аппараты
384598,3
Бурабай кентін және Оқжетпес ауылын абаттандыру
384598,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5755,5
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
5755,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында Бурабай ауданының Қызылағаш ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабынмен орташа жөндеу (4,3 км)
5755,5
Республикалық бюджет трансферттері есебінен
51799,8
Ауданның (облыстық маңыз бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51799,8
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
51799,8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасының аясында Бурабай ауданының Қызылағаш ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабынмен орташа жөндеу (4,3 км)
51799,8
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
94325,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3900,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
400,0
Елді мекендерді абаттандыруға
400,0
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға
400,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
3500,0
Қарашілік ауылындағы сумен жабдықтау объектілеріне ағымдағы жөндеу жүргізу үшін
3500,0
Ауданның (облыстық маңыз бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90425,9
жолдарды ағымдағы ұстауға арналған трансферттер
22789,9
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
6000,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
2043,3
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
1728,9
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
4027,9
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
4243,8
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
2086,6
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
2659,4
арнайы техника сатып алуға арналған трансферттер
67636,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
67636,0
Облыстық бюджеттен ішкі қарыздар қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
57534,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57534,3
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
57534,3
Бурабай кенті әкімінің аппараты
57534,3
Бурабай кентінің кентішілік жолдарын ағымдағы жөндеу
57534,3

594713,8
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
537179,5
в том числе:
За счет трансфертов областного бюджета
391053,8
Аппарат акима района
700,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
700,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
350,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
350,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
384598,3
Аппарат акима поселка Бурабай
384598,3
Благоустройство поселка Бурабай и села Окжетпес
384598,3
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5755,5
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
5755,5
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,3 км) в селе Кызылагаш Бурабайского района в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5755,5
За счет трансфертов Республиканского бюджета
51799,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51799,8
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
51799,8
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,3 км) в селе Кызылагаш Бурабайского района в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
51799,8
За счет средств местного бюджета
94325,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3900,0
Аппарат акима города Щучинска
400,0
На благоустройство населенных пунктов
400,0
На освещение улиц в населенных пунктах
400,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
3500,0
Для проведения текущего ремонта объектов водоснабжения в селе Карашилик
3500,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90425,9
трансферты на текущее содержание дорог
22789,9
Аппарат акима города Щучинска
6000,0
Аппарат акима поселка Бурабай
2043,3
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
1728,9
Аппарат акима Веденовского сельского округа
4027,9
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
4243,8
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
2086,6
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
2659,4
трансферты на приобретение спецтехники
67636,0
Аппарат акима города Щучинска
67636,0
За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
57534,3
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57534,3
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
57534,3
Аппарат акима поселка Бурабай
57534,3
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог поселка Бурабай
57534,3