"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № а-5/194 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № а-12/504 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № а-5/194 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7207 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1 қосымшасында:
реттік нөмірі 6 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"
6
Қарабауыр ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 2, "Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы стенд;
";
реттік нөмірі 13 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"
13
Обалы ауылы, М.Д. Досанов көшесі, 19, "Бурабай ауданының білім бөлімінің Обалы ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы стенд;
";
реттік нөмірі 36 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"
36
Красный Кордон ауылы, Лесная көшесі, 1 А, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Ұрымқай орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы стенд;
";
жоғарыда көрсетілген қаулының 2 қосымшасында:
реттік нөмірі 7 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"
7
Қарабауыр ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 2, "Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесінің акті залы";
";
реттік нөмірі 14 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"
14
Обалы ауылы, М.Д. Досанов көшесі, 19, "Бурабай ауданының білім бөлімінің Обалы ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акті залы";
";
реттік нөмірі 36 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"
36
Красный Кордон ауылы, Лесная көшесі, 1 А, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Ұрымқай орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акті залы;
".

О внесении изменений в постановление акимата Бурабайского района от 17 мая 2019 года № а-5/194 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 29 декабря 2020 года № а-12/504. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2020 года № 8273
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бурабайского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 17 мая 2019 года № а-5/194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7207, опубликовано 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении 1 к вышеуказанному постановлению:
строку, порядковый номер 6 изложить в новой редакции:
"
6
село Карабауыр, улица Мухтара Ауезова, 2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карабауыр отдела образования Бурабайского района";
";
строку, порядковый номер 13 изложить в новой редакции:
"
13
село Обалы, улица М.Д. Досанова, 19, стенд у здания государственного учреждения "Средняя школа села Обалы отдела образования Бурабайского района";
";
строку, порядковый номер 36 изложить в новой редакции:
"
36
село Красный Кордон, улица Лесная, 1 А, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Урумкайское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области";
";
в приложении 2 к вышеуказанному постановлению:
строку, порядковый номер 7 изложить в новой редакции:
"
7
село Карабауыр, улица Мухтара Ауезова, 2, актовый зал коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карабауыр отдела образования Бурабайского района";
";
строку, порядковый номер 14 изложить в новой редакции:
"
14
село Обалы, улица М.Д. Досанова, 19, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа села Обалы отдела образования Бурабайского района";
";
строку, порядковый номер 36 изложить в новой редакции:
"
36
село Красный Кордон, улица Лесная, 1 А, актовый зал коммунального государственного учреждения "Урумкайское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области";
".

2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық сайлау комиссиясы

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бурабайская районная избирательная комиссия