Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Басқұдық ауылдық округін Тұмабұлақ ауылдық округі деп қайта атау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 567 бірлескен шешімі және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 372 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 7560 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 3 шілдедегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Басқұдық ауылдық округі Тұмабұлақ ауылдық округі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.З. Шермағанбетке жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Айтжанов
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Калдыгулова

О переименовании Баскудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области в сельский округ Тумабулак
Совместные решение маслихата Актюбинской области от 15 октября 2020 года № 567 и постановление акимата Актюбинской области от 15 октября 2020 года № 372. Зарегистрированы Департаментом юстиции Актюбинской области 23 октября 2020 года № 7560
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 3 июля 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Баскудукский сельский округ Айтекебийского района Актюбинской области в сельский округ Тумабулак.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Шермаганбет М.З.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Председатель сессии
областного маслихата
А. Айтжанов
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова