Ақтөбе қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 3930 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 7555 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрiнiң мiндетiн атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Iшкi сауда қағидаларын бекiту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болады.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қазаны № 3930 қаулысына қосымша
Ақтөбе қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр м2)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Ақтөбе қаласының "Астана" ауданы
1.
Әбілқайыр хан даңғылы, № 34 үй (сол жағы, "Doner" қоғамдық тамақтану орнының қасында)
12 м2
31.12.2021 жылға дейін
Нан-тоқаш өнімдерін, ет, сүт және ашыған сүт өнімдерін, бақша дақылдарын, балмұздақты, алкогольсіз салқын сусындарды, жеміс-көкөніс өнімдері мен жемістерді, пісірілген жүгеріні, балық өнімдерін сату
2.
Әбілқайыр хан даңғылы, № 45 үйдің жаны (оң жағы)
15 м2
31.12.2021 жылға дейін
Нан-тоқаш өнімдерін, ет, сүт және ашыған сүт өнімдерін, бақша дақылдарын, балмұздақты, алкогольсіз салқын сусындарды, жеміс-көкөніс өнімдері мен жемістерді, пісірілген жүгеріні, балық өнімдерін сату
3.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 19 октября 2020 года № 3930. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 октября 2020 года № 7555. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", с приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Актобе, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 31 декабря 2021 года.
Аким города Актобе А. Шахаров
Приложение к постановлению акимата города Актобе от 19 октября 2020 года № 3930
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Актобе
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр м2)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
район "Астана" города Актобе
1.
Проспект Абилкайыр хана, дом № 34 (левая сторона, рядом с общепитом "Doner")
12 м2
до 31.12.2021 года
Реализация хлебобулочных изделий, мясной, молочной и кисломолочной продукции, бахчевых культур, мороженого, прохладительных безалкогольных напитков, плодоовощной продукции и фруктов, вареной кукурузы, рыбной продукции
2.
Проспект Абилкайыр хана, с торца дома № 45 (правая сторона)
15 м2
до 31.12.2021 года
Реализация хлебобулочных изделий, мясной, молочной и кисломолочной продукции, бахчевых культур, мороженого, прохладительных безалкогольных напитков, плодоовощной продукции и фруктов, вареной кукурузы, рыбной продукции
3.