Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 356 "2020-2022 жылдарға арналған Комсомол ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 402 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 6923 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 356 "2020-2022 жылдарға арналған Комсомол ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6772 тіркелген, 2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"207 221,0" сандары "230 381,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"186 585,0" сандары "209 745,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"207 221,0" сандары "232 598,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) "0,0" саңдары "- 2 217,7" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0,0" саңдары "2 217,7" саңдарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрайымы
С. Биртаева
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 356 "Об утверждении бюджета Комсомольского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 27 марта 2020 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2020 года № 6923. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 356 "Об утверждении бюджета Комсомольского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6772, опубликованное 29 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "207 221,0" заменить цифрами "230 381,0";
поступления трансфертов
цифры "186 585,0" заменить цифрами "209 745,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "207 221,0" заменить цифрами "232 598,7" ;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "0,0" заменить цифрами "- 2 217,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры " 0,0" заменить цифрами " 2 217,7".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата
С. Биртаева
Секретарь Айтекебийского районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата