Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 361 "2020 - 2022 жылдарға арналған Жабасақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 436 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7263 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Жабасақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6725 тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"39 050,0" сандары "39 628,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"37 654,0" сандары "38 232,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"39 050,0" сандары "39 628,1" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын".
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Б. Сейлханов
Әйтеке би аудандық мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 3 шілдедегі
№ 436 шешіміне қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 361 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жабасак ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2020 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 361 "Об утверждении бюджета Жабасакского сельского округа на 2020 - 2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 3 июля 2020 года № 436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2020 года № 7263. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 6 января 2020 года № 361 "Об утверждении бюджета Жабасакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6725, опубликованное 22 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "39 050,0" заменить цифрами "39 628,1";
поступления трансфертов
цифры "37 654,0" заменить цифрами "38 232,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "39 050,0" заменить цифрами "39 628,1";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге".
2. Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Айтекебийского районного маслихата
Б. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 3 июля 2020 года № 436
приложение -1 к решению
Айтекебийского районного маслихата
от 6 января 2020 года № 361
Бюджет Жабасакского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Уточненный бюджет на 2020 год, тысяч тенге
І. ДОХОДЫ