Әйтеке би ауданы әкімдігінің 22 қараша 2019 жылғы № 247 "Әйтеке би ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 293 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 7829 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 22 қараша 2019 жылғы № 247 "Әйтеке би ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6486 тіркелген, 2019 жылдың 27 қарашасында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Ермаганбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Айтекебийского района от 22 ноября 2019 года № 247 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Айтекебийскому району"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 20 декабря 2020 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2020 года № 7829
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айтекебийского района от 22 ноября 2019 года № 247 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Айтекебийскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6486, опубликованное 27 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Айтекебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айтекебийского района Д. Ермаганбетов