2020-2022 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 336 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6764 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 21 280,6 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 148 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 906,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге
трансферттер түсімдері - 18 226 мың теңге;
2) шығындар - 21 280,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 361 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.05.2020 № 380 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2020 № 442 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
жеке және заңды тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мүлкіне салық ;
жер салығы;
көлік құралдарына салық;
мүлікке салынатын салықтар;
салықтық емес түсімдер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер.
3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 778 теңге;

Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2020 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 января 2020 года № 6764. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 280,6 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления - 2 148 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 906,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов -18 226 тысяч тенге;
2) затраты - 21 280,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от прожажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 01.04.2020 № 361 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.05.2020 № 380 (вводится в действие с 01.01.2020); от 05.11.2020 № 442 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
налоговые поступления:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических, юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
налоги на имущество;
неналоговые поступления;
доходы от сдачи в аренду имущества, находящегося в собственности государства.
3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге;

2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 11.09.2020 № 413 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілген субвенция көлемі - 17 706 мың теңге сомасында көзделді.
5. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
оның ішінде:
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына - 0 мың теңге.
Ескерту. 5 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 15.05.2020 № 380 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 32 668 тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 11.09.2020 № 413 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть в сельском бюджете на 2020 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 706 тысяч тенге.
5. Учесть в сельском бюджете на 2020 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
в том числе:
на капитальные расходы государственного органа - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15.05.2020 № 380 (вводится в действие с 01.01.2020).

6. "Алға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Нургалиев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 336 шешіміне № 1 қосымша
2020 жылға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджеті

6. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Алгинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Нургалиев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 08 января 2020 года № 336
Бюджет Карагашского сельского округа на 2020 год