Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 40 "Қарақұдық ауылдық округі көшелерін қайта атау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 6856 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қарақұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 40 "Қарақұдық ауылдық округі көшелерін қайта атау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6239 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 маусымда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 1 тамыздағы №3 және 20 желтоқсандағы № 4 қорытындылары негізінде аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қарақұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Ақтөбе облысы Алға ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданы Қарақұдық ауылдық
округінің әкімі
А. Изтилеуов

О внесении изменения в решение акима Каракудыкского сельского округа от 5 июня 2019 года № 40 "О переименовании улиц Каракудыкского сельского округа"
Решение акима Каракудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 5 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 марта 2020 года № 6856
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Каракудыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракудыкского сельского округа от 5 июня 2019 года № 40 "О переименовании улиц Каракудыкского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6239, опубликованное 14 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключений Актюбинской областной ономастической комиссии от 1 августа № 3 и 20 декабря № 4 2018 года с учетом мнения местного населения, аким Каракудыкского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракудыкского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алгинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракудыкского сельского округа
Алгинского района
А. Изтилеуов