Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 359 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7016 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округі бюджетін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6748 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер - "140 471" сандары "140 654,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер – "90" сандары "273,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "140 471" сандары "143 450,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "0" саны "-2 979,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "0" саны "2 979,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 1 апреля 2020 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 7016. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 104, 109-1 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6748, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "140 471" заменить цифрами "140 654,5";
в том числе:
неналоговые поступления - цифры "90" заменить цифрами "273,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "140 471" заменить цифрами "143 450,6";
в подпункте 5): дефицит бюджета - цифры "0" заменить цифрами "-2 979,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифру "0" заменить цифрами
"2 979,6".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.