Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 402 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 7353 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6634 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "11 493 380,8" сандары "10 588 367,8" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер - "830 110" сандары "880 110" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "10 593 150,8" сандары "9 638 137,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "12 504 317,1" сандары "11 599 304,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "526 188,6" деген сандары "505 575,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер - "551 766,6" деген саны "531 153,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-1 537 124,9" сандары "-1 516 511,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "1 537 124,9" сандары "1 516 511,9" сандарымен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі 3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 26 августа 2020 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2020 года № 7353. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6634, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "11 493 380,8" заменить цифрами "10 588 367,8";
налоговые поступления – цифры "830 110" заменить цифрами "880 110";
поступления трансфертов – цифры "10 593 150,8" заменить цифрами "9 638 137,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "12 504 317,1" заменить цифрами "11 599 304,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "526 188,6" заменить цифрами "505 575,6";
бюджетные кредиты - цифры "551 766,6" заменить цифрами "531 153,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-1 537 124,9" заменить цифрами "- 1 516 511,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "1 537 124,9" заменить цифрами "1 516 511,9";
пункт 3 на казахском языке изложить в следующей редакции:
"3. 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;

2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.",
орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
4-1 тармақта:
екінші абзацта - "40 611,2" сандары "44 111,2" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
оныншы абзацта - "1 055 604" сандары "0" санымен ауыстырылсын:
8 тармақта:
жиырмасыншы абзацта - "21 593" сандары "10 363" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта - "20 800" сандары "87 800" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"еңбек нарығын дамытуға – 11 230 мың теңге";
9 тармақта:
үшінші абзацта - "94 543" сандары "128 134" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге болып белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.",
текст на русском языке не меняется;
в пункте 4-1):
в абзаце втором – цифры "40 611,2" заменить цифрами "44 111,2";
в пункте 6:
в абзаце десятом – цифры "1 055 604" заменить цифрой "0";
в пункте 8:
в абзаце двадцатом - цифры "21 593" заменить цифрами "10 363";
в абзаце двадцать втором - цифры "20 800" заменить цифрами "87 800";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"11 230 тысяч тенге - на развитие рынка труда";
в пункте 9:
в абзаце третьем – цифры "94 543" заменить цифрами "128 134".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
Р. Еркусимова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы
№ 402 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
Р. Еркусимова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 26 августа 2020 года № 402