Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 431 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 7567 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6634 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "10 588 367,8" сандары "10 743 662,2" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер бойынша "880 110" сандары "916 110" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "41 433" сандары "15 433" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша "28 687" сандары "18 687" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "9 638 137,8" сандары "9 793 432,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "11 599 304,1" сандары "11 676 191,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру "505 575,6" сандары "493 217,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер "531 153,6" сандары "518 795,6" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасынды:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо "8 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу "8 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-1 516 511,9" сандары "-1 425 746,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "1 516 511,9" сандары "1 425 746,5"
сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта "218 546" сандары "208 490" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "169 674" сандары "167 239" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "6 015" сандары "2 856" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта "648 002" сандары "637 912" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 28 октября 2020 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 октября 2020 года № 7567. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6634, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "10 588 367,8" заменить цифрами "10 743 662,2";
налоговые поступления – цифры "880 110" заменить цифрами "916 110";
неналоговые поступления – цифры "41 433" заменить цифрами "15 433";
поступления от продажи основного капитала – цифры "28 687" заменить цифрами "18 687";
поступления трансфертов – цифры "9 638 137,8" заменить цифрами "9 793 432,2";
в подпункте 2):
затраты - цифры "11 599 304,1" заменить цифрами "11 676 191,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "505 575,6" заменить цифрами "493 217,6";
бюджетные кредиты - цифры "531 153,6" заменить цифрами "518 795,6";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами – цифры "8 000" заменить цифрой "0";
приобретение финансовых активов – цифры "8 000" заменить цифрой "0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 1 516 511,9" заменить цифрами "- 1 425 746,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "1 516 511,9" заменить цифрами "1 425 746,5";
в пункте 6:
в абзаце втором - цифры "218 546" заменить цифрами "208 490";
в абзаце шестом - цифры "169 674" заменить цифрами "167 239";
в абзаце седьмом - цифры "6 015" заменить цифрами "2 856";
в пункте 7:
в абзаце третьем - цифры "648 002" заменить цифрами "637 912";
в пункте 8:

екінші абзацта "80 000" сандары "25 992" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "492 669" сандары "497 269" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "41 875" сандары "41 869,4" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "15 856" сандары "15 758" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "12 332" сандары "4 253" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "16 084" сандары "12 111" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "245 347" сандары "439 685" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "3 120" сандары "2 520" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "3 522" сандары "2 522" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "4 375" сандары "2 125" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "10 363" сандары "12 313" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "87 800" сандары "80 975" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жалпы білім беру мектептердегі кезекші сынып мұғалімдеріне ақы төлеуге – 58 557 мың теңге";
9 тармақта:
үшінші абзацта "128 134" сандары "128 234" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақта:
"1 354 705,9" сандары "1 263 940,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в абзаце втором - цифры "80 000" заменить цифрами "25 992";
в абзаце третьем - цифры "492 669" заменить цифрами "497 269";
в абзаце четвертом - цифры "41 875" заменить цифрами "41 869,4";
в абзаце пятом - цифры "15 856" заменить цифрами "15 758";
в абзаце седьмом - цифры "12 332" заменить цифрами "4 253";
в абзаце девятом - цифры "16 084" заменить цифрами "12 111";
в абзаце одиннадцатом - цифры "245 347" заменить цифрами "439 685";
в абзаце двенадцатом - цифры "3 120" заменить цифрами "2 520";
в абзаце четырнадцатом - цифры "3 522" заменить цифрами "2 522";
в абзаце пятнадцатом - цифры "4 375" заменить цифрами "2 125";
в абзаце двадцатом - цифры "10 363" заменить цифрами "12 313";
в абзаце двадцать втором - цифры "87 800" заменить цифрами "80 975";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"58 557 тысяч тенге - на оплату учителям дежурных классов в общеобразовательных школах";
в пункте 9:
в абзаце третьем - цифры "128 134" заменить цифрами "128 234";
в пункте 9-1:
цифры "1 354 705,9" заменить цифрами "1 263 940,5".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев