Алға ауданының Алға қаласы және ауылдық елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын, жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 436 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 7654 болып тіркелді.
Ескерту. Шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11 баптарына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданының Алға қаласы және ауылдық елді мекендерінде жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалары), бағалау аймақтарының шекаралары, жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері,осы шешімнің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 1 қосымша
Алға қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Алға қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Алаңы, га
Түзету коэффициенттері

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки, границы оценочных зон в городе Алга и сельских населенных пунктах Алгинского района
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2020 года № 436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2020 года № 7654.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель, поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки, границы оценочных зон в городе Алга и сельских населенных пунктах Алгинского района, согласно приложениям № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение 1 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель города Алга
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Алга
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Площадь, га
Поправочные коэффициенты

02-037-001
02-037-010
I
Бірінші массив - Көкжар көшесінің бойымен Балдырған көшесінің қиылысына дейін, Балдырған көшесінің бойымен Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына дейін, Ә.Молдағұлова көшесінің бойымен С.Сейфуллин көшесінің қиылысына дейін, С.Сейфуллин көшесінің бойымен Кемер көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Кемер көшесінің бойымен, № 5 шағын ауданның аумағын қоса алғанда,"АКРОССПИЩЕПРОМ" ЖШС аумағын, сонымен қатар "Алға индустриялық-техникалық колледжі" МКҚК, "Алға индустриялық-техникалық колледжі" МКҚК-нан бастап Асау Барақ көшесіне дейін, Асау Барақ көшесінің бойымен жыраға дейін, әрі қарай 02-037-010 кадастрлық орамының оңтүстік шекарасы бойымен және "Ақтөбе–Атырау-РФ" автожолынан Көкжар көшесіне дейінгі шекараларды қамтиды.
294,6
2,0/1,5
02-037-009
I
Екінші массив - Асау Барақ көшесінің батысындағы газ құбыры желісінің өту аймағына дейінгі тұрғын алабы.
36,9
2,0/1,5
02-037-001
II
Тұрғын массиві Кемер көшесінің бойымен С.Сейфуллин көшесінің қиылысына дейін, С.Сейфуллин көшесінің бойымен Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына дейін, Ә.Молдағұлова көшесінің бойымен Балдырған көшесінің қиылысына дейін, Балдырған көшесінің бойымен Көкжар көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Көкжар көшесі мен Байтақ көшесінің бойымен, Көкжар көшесінің солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан тұрғын үйлер аумағын қоса қамтиды.
37,0
1,75/1,5
02-037-006
ІІІ
Алға қаласындағы теміржол вокзалы мен теміржол көлігі жерлері
-
1,5/1,5
02-037-005
ІІІ
02-037-005 кадастрлық орамындағы темір жолдан бастап солтүстік-шығысындағы тұрғын массив
148,3
1,5/1,5
02-037-005
02-037-001
ІІІ
02-037-001 және 02-037-005 есептік орамдарындағы бұрынғы химия зауытының оңтүстік бөлігі мен өндіріс аймағының жерлері ("Актобе дриллинг сервис" ЖШС, "Джармухамбетова" ЖК, "Нитрохим" ЖШС, "Алға аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" мемлекеттік мекемесі жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "АлғаЖылу" КМК мекемелері орналасқан)
233,9
1,5/1,5
02-037-009
ІІІ
Газ құбыры желісінің өту жерлерінің және ЖТҮҚ-на арналған жерлердің аймағы
39,3+
57,2

02-037-001
02-037-010
I
Первый массив в границах по улице Көкжар до пересечения с улицей Балдырған, по улице Балдырған до пересечения с улицей А.Молдагуловой, по улице А.Молдагуловой до пересечения с улицей С.Сейфуллина, по улице С.Сейфуллина до пересечения с улицей Кемер, далее по улице Кемер, включая территорию микрорайона №5, территорию ТОО "АКРОССПИЩЕПРОМ", а также территорию ГККП "Алгинский индустриально-технический колледж", от ГККП "Алгинский индустриально-технический колледж" до улицы Асау барак, по улице Асау барак до оврага, далее по южной границе кадастрового квартала 02-037-010 и от автодороги "Актобе-Атырау-РФ" до улицы Көкжар.
294,6
2,0/1,5
02-037-009
I
Второй массив – жилой массив на западе улицы Асау Барақ до территории прохода линии газопровода.
36,9
2,0/1,5
02-037-001
II
Жилой массив в границах по улице Кемер до пересечения с улицей С.Сейфиллина, по улице С.Сейфиллина до пересечения с улицей А.Молдагуловой, по улице А.Молдагуловой до пересечения с улицей Балдырған, по улице Балдырған до пересечения с улицей Көкжар, далее по улице Көкжар и по улице Байтақ, включая территорию жилых домов, расположенных на северо-востоке улицы Көкжар.
37,0
1,75/1,5
02-037-006
ІІІ
Земли железнодорожного транспорта и железнодорожного вокзала города Алга.
-
1,5/1,5
02-037-005
ІІІ
Жилой массив на северо-востоке от железной дороги в кадастровом квартале 02-037-005
148,3
1,5/1,5
02-037-005
02-037-001
ІІІ
Земли промзоны и южной части бывшего химического завода (расположены предприятия – ТОО "Актобе дриллинг сервис", ИП"Джармухамбетова", ТОО "Нитрохим", КГП "Алга Жылу" на праве хозяйственного ведения при ГУ "Алгинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог") учетного квартала 02-037-001 и 02-037-005
233,9
1,5/1,5
02-037-009
ІІІ
Территория земель прохода линии газопровода и земель под ИЖС.
39,3+
57,2

1,5/1,5
02-037-001
02-037-005
02-037-009
02-037-003
IV
Аталған аймақтың аумағына қосымша қордағы жерлер (қала тұрғындары мал бағу үшін пайдаланатын жайылым жерлері, бұрынғы химия зауытының жерлері, "Ақтөбе орман шаруашылығы" ММ-сі жерлері, бау-бақша ұжымдары мен бақшалар жерлері, индустриалды аймақ жерлері) енеді
-
0,8/0,8
02-037-009
02-037-005
V
Киров атындағы бұрынғы химия зауытының қалдық орындары мен шлак жинау орындарының аумағы

1,5/1,5
02-037-001
02-037-005
02-037-009
02-037-003
IV
К территории данной зоны относятся земли резерва (пастбищные земли, используемые населением города для пастьбы скота; земли бывшего химического завода; земли ГУ "Актюбинское лесное хозяйство", земли садоводческих коллективов и огородов, земли индустриальной зоны)
-
0,8/0,8
02-037-009
02-037-005
V
Территория отстойников и шлаконакопителей бывшего химического завода имени Кирова

252,7
0,5/0,5
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ЖК – жеке кәсіпкер
ЖТҮҚ – жеке тұрғын үй құрылысы
ММ- мемлекеттік мекеме
МКҚК - мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
КМК - коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 2-қосымша
Бестамақ ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бестамақ ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-022
I
Бестамақ ауылы
2,0/1,5
02-022-022
II
Бестамақ ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-015
I
Бесқоспа ауылы
1,6/1,5
02-022-015
II
Бесқоспа ауылы
1,0/1,0
02-022-015
III
Бесқоспа ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,4
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 3-қосымша
Бесқоспа ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Бесқоспа ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-015
I
Есет батыр Көкіұлы ауылы
1,7/1,5
02-022-015
II
Есет батыр Көкіұлы ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-015
I
Қызылту ауылы
1,0/1,0
02-022-015
II
Қызылту ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 4-қосымша
Қарақұдық ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақұдық ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-009
I
Қарақұдық ауылы
1,9/1,5
02-022-009
II
Қарақұдық ауылы
1,3/1,3
02-022-009
I
Көктоғайауылы
1,4/1,4
02-022-009
I
Тікқайың ауылы
1,4/1,4
02-022-009
III
Қарақұдық ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-009
II
Көктоғай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
02-022-009
II
Тікқайың ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 5-қосымша
Сарықобда ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Сарықобда ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-013
I
Сарықобда ауылы
1,8/1,5
02-022-001
I
Болгарка ауылы
1,6/1,5
02-022-013
II
Сарықобда ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-001
II
Болгарка ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 6-қосымша
Тоқмансай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Тоқмансай ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-017
I
Қайнар ауылы
2,0/1,5
02-022-017
I
Тоқмансай ауылы
1,6/1,5
02-022-017
I
Тоқмансай станциясы
1,0/1,0
02-022-017
II
Қайнар ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-017
IIІ
Қайнар ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,0
02-022-017
II
Тоқмансай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 7-қосымша
Қарабұлақ ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарабұлақ ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-019
I
Қарабұлақ ауылы
1,8/1,5
02-022-019
II
Қарабұлақ ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-019
I
Амангелді ауылы
1,2/1,2
02-022-019
II
Амангелді ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 8-қосымша
Қарағаш ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарағаш ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-007
I
Самбай ауылы
1,8/1,5
02-022-007
II
Самбай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-007
I
Нұрбұлақ ауылы
1,5/1,5
02-022-007
II
Нұрбұлақ ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 9-қосымша
Тамды ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Тамды ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-025
I
Тамды ауылы
2,0/1,5
02-022-025
II
Тамды ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-025
I
Еркінкүш ауылы
1,3/1,3
02-022-025
II
Еркінкүш ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-025
I
Талдысай ауылы
1,3/1,3
02-022-025
II
Талдысай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 10-қосымша
Ақай ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақай ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-011
I
Ақай ауылы
1,8/1,5
02-022-011
I
Көлтабан ауылы
1,4/1,4
02-022-011
II
Ақай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
02-022-011
II
Көлтабан ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,0
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 11-қосымша
Қарақобда ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақобда ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-005
I
Қарақобда ауылы
1,9/1,5
02-022-005
I
Құмсай ауылы
1,6/1,5
02-022-005
I
Ерназар ауылы
1,3/1,3
02-022-005
II
Қарақобда ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-005
II
Құмсай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-005
II
Ерназар ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,4
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 12-қосымша
Маржанбұлақ ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Маржанбұлақ ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-036
I
Маржанбұлақ ауылы
2,0/1,5
02-022-036
II
Маржанбұлақ ауылы
1,3/1,3
02-022-036
ІІІ
Маржанбұлақ ауылы
1,1/1,1
02-022-036
I
Қайыңдысай ауылы
1,5/1,5
02-022-036
II
Қайыңдысай ауылы
1,1/1,1
02-022-038
IІІ
Қайыңдысай ауылы
1,0/1,0
02-022-036
IV
Маржанбұлақ ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-036
V
Маржанбұлақ ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,1
02-022-036
IV
Қайыңдысай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,3
02-022-038
V
Қайыңдысай ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,1
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 436 шешіміне 13-қосымша
Үшқұдық ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Үшқұдық ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Есептік орам коды
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
02-022-003
I
Үшкұдық ауылы
2,0/1,5
02-022-003
II
Үшкұдық ауылы
1,3/1,3
02-022-003
I
Ақсазды ауылы
1,3/1,30
02-022-003
I
Жерұйық ауылы
1,2/1,2
02-022-003
II
Жерұйық ауылы
1,1/1,1
02-022-003
III
Үшкұдық ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-003
II
Ақсазды ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5
02-022-003
III
Жерұйық ауылының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
1,5

252,7
0,5/0,5
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ТОО - Товарищество с ограниченной ответственностью
ИП - индивидуальный предприниматель
ИЖС - индивидуальное жилищное строительство
ГУ - государственное учреждение
ГККП - государственное коммунальное казенное предприятиеКГП - коммунальное государственное предприятие
Приложение 2 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Бестамакского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Бестамакского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-022
I
село Бестамак
2,0/1,5
02-022-022
II
земли сельскохозяйственного назначения села Бестамак
1,5
02-022-015
I
село Бескоспа
1,6/1,5
02-022-015
II
село Бескоспа
1,0/1,0
02-022-015
III
земли сельскохозяйственного назначения села Бескоспа
1,4
Приложение 3 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Бескоспинского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Бескоспинского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-015
I
село Есет батыр Кокиулы
1,7/1,5
02-022-015
II
земли сельскохозяйственного назначения села Есет батыр Кокиулы
1,5
02-022-015
I
село Кызылту
1,0/1,0
02-022-015
II
земли сельскохозяйственного назначения села Кызылту
1,3
Приложение 4 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Каракудыкского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Каракудыкского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-009
I
село Каракудык
1,9/1,5
02-022-009
II
село Каракудык
1,3/1,3
02-022-009
I
село Коктогай
1,4/1,4
02-022-009
I
село Тиккайын
1,4/1,4
02-022-009
III
земли сельскохозяйственного назначения села Каракудык
1,5
02-022-009
II
земли сельскохозяйственного назначения села Коктогай
1,3
02-022-009
II
земли сельскохозяйственного назначения села Тиккайын
1,3
Приложение 5 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Сарыхобдинского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Сарыхобдинского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-013
I
село Сарыхобда
1,8/1,5
02-022-001
I
село Болгарка
1,6/1,5
02-022-013
II
земли сельскохозяйственного назначения села Сарыхобда
1,5
02-022-001
II
земли сельскохозяйственного назначения села Болгарка
1,3
Приложение 6 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земельТокмансайского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Токмансайского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-017
I
село Кайнар
2,0/1,5
02-022-017
I
село Токмансай
1,6/1,5
02-022-017
I
станция Токмансай
1,0/1,0
02-022-017
II
земли сельскохозяйственного назначения села Кайнар
1,5
02-022-017
IIІ
земли сельскохозяйственного назначения села Кайнар
1,0
02-022-017
II
земли сельскохозяйственного назначения села Токмансай
1,5
Приложение 7 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Карабулакского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Карабулакского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-019
I
село Карабулак
1,8/1,5
02-022-019
II
земли сельскохозяйственного назначения села Карабулак
1,5
02-022-019
I
село Амангельды
1,2/1,2
02-022-019
II
земли сельскохозяйственного назначения села Амангельды
1,3
Приложение 8 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Карагашского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Карагашского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-007
I
село Самбай
1,8/1,5
02-022-007
II
земли сельскохозяйственного назначения села Самбай
1,5
02-022-007
I
село Нурбулак
1,5/1,5
02-022-007
II
земли сельскохозяйственного назначения села Нурбулак
1,5
Приложение 9 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земельТамдинского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Тамдинского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-025
I
село Тамды
2,0/1,5
02-022-025
II
земли сельскохозяйственного назначения села Тамды
1,5
02-022-025
I
село Еркинкуш
1,3/1,3
02-022-025
II
земли сельскохозяйственного назначения села Еркинкуш
1,5
02-022-025
I
село Талдысай
1,3/1,3
02-022-025
II
земли сельскохозяйственного назначения села Талдысай
1,5
Приложение 10 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Акайского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Акайского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-011
I
село Акай
1,8/1,5
02-022-011
I
село Кольтабан
1,4/1,4
02-022-011
II
земли сельскохозяйственного назначения села Акай
1,3
02-022-011
II
земли сельскохозяйственного назначения села Кольтабан
1,0
Приложение 11 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Карахобдинского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Карахобдинского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-005
I
село Карахобда
1,9/1,5
02-022-005
I
село Кумсай
1,6/1,5
02-022-005
I
село Ерназар
1,3/1,3
02-022-005
II
земли сельскохозяйственного назначения села Карахобда
1,5
02-022-005
II
земли сельскохозяйственного назначения села Кумсай
1,5
02-022-005
II
земли сельскохозяйственного назначения села Ерназар
1,4
Приложение 12 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Маржанбулакского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Маржанбулакского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-036
I
село Маржанбулак
2,0/1,5
02-022-036
II
село Маржанбулак
1,3/1,3
02-022-036
IІІ
село Маржанбулак
1,1/1,1
02-022-036
I
село Кайындысай
1,5/1,5
02-022-036
II
село Кайындысай
1,1/1,1
02-022-038
IІІ
село Кайындысай
1,0/1,0
02-022-036
IV
земли сельскохозяйственного назначения села Маржанбулак
1,5
02-022-036
V
земли сельскохозяйственного назначения села Маржанбулак
1,1
02-022-036
IV
земли сельскохозяйственного назначения села Кайындысай
1,3
02-022-038
V
земли сельскохозяйственного назначения села Кайындысай
1,1
Приложение 13 к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 436
Проект (схема) зонирования земель Ушкудыкского сельского округа
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Ушкудыкского сельского округа
Код учетного квартала
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
02-022-003
I
село Ушкудык
2,0/1,5
02-022-003
II
село Ушкудык
1,3/1,3
02-022-003
I
село Аксазды
1,3/1,3
02-022-003
I
село Жеруйык
1,2/1,2
02-022-003
II
село Жеруйык
1,1/1,1
02-022-003
III
земли сельскохозяйственного назначения села Ушкудык
1,5
02-022-003
II
земли сельскохозяйственного назначения села Аксазды
1,5
02-022-003
III
земли сельскохозяйственного назначения села Жеруйык
1,5