Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 380 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 7653 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6622 тіркелген, 2020 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 848 138,6" сандары "7 540 940,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "4 640 383,0" сандары "4 351 297,7" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "11 838" сандары "16 239,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "12 066" сандары "11 489,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "3 183 851,6" сандары "3 161 914,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "8 736 521,0" сандары "8 473 116,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу - "94 477" сандары "96 097,2" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер - "119 295" сандары "120 915,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "- 982 859,4" сандары "- 1 028 273,0" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "982 859,4" сандары "1 028 273,0" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі - "519 622,3" сандары "519 436,5" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - "488 055,1" сандары "533 654,5" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві - "93 553" сандары "14 612,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2020 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 ноября 2020 года № 7653. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6622, опубликованное 4 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7 848 138,6" заменить цифрами "7 540 940,3";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "4 640 383,0" заменить цифрами "4 351 297,7";
неналоговые поступления - цифры "11 838" заменить цифрами "16 239,0";
поступления от продажи основного капитала - цифры "12 066" заменить цифрами "11 489,0";
поступления трансфертов - цифры "3 183 851,6" заменить цифрами "3 161 914,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8 736 521,0" заменить цифрами "8 473 116,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "94 477" заменить цифрами "96 097,2";
бюджетные кредиты - цифры "119 295" заменить цифрами "120 915,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "- 982 859,4" заменить цифрами "- 1 028 273,0";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "982 859,4" заменить цифрами "1 028 273,0";
поступление займов - цифры "519 622,3" заменить цифрами "519 436,5";
используемые остатки бюджетных средств - цифры "488 055,1" заменить цифрами "533 654,5".
в пункте 9:
Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме - цифры "93 553" заменить цифрами "14 612,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 380 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 380