Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 3 "Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 қарашадағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қарашада № 7632 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Миялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 3 "Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6185 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
3 тармақтың бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:".
2. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
И. Мәнібаев

О внесении изменения в решение акима Миялинского сельского округа от 24 мая 2019 года № 3 "О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 5 марта 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10 ноября 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 ноября 2020 года № 7632
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Миялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Миялинского сельского округа от 24 мая 2019 года № 3 "О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 5 марта 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6185, опубликованное 5 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
абзац первый пункта 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственному учреждению "Аппарат акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И. Мәнібаев