Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 302 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7044 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6619 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "6 192 612,4" сандары "5 961 371,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "5 698 479,4" сандары "5 467 238,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 294 493" сандары "6 571 425,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "50 803" сандары "332 651" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер "63 624" сандары "345 472" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-152 683,6" сандары "- 942 704,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "152 683,6" сандары "942 704,8" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "63 624" сандары "853 645,2" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
екінші абзацта:
"78 000" сандары "79 407" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7- 1 тармақпен толықтырылсын:
"Аудандық бюджетте жұмыспен қамтудың Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін 790 021,2 мың теңге қарыздар түсімі көзделсін.
Аталған қарыздар түсімі сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.".
8-тармақта:
үшінші абзацта:
"10 045" сандары "3 345" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"66 732" сандары "28 421" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзац алынып тасталсын;
жиырма бесінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"халықтың әлеуметтік осал топтарының балалары үшін қашықтықтан оқытуды ұйымдастыруға- 19 840 мың теңге;

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2020 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2020 года № 7044. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6619, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "6 192 612,4" заменить цифрами "5 961 371,4 ";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "5 698 479,4" заменить цифрами "5 467 238,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "6 294 493" заменить цифрами "6 571 425,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "50 803" заменить цифрами "332 651";
бюджетные кредиты цифры "63 624" заменить цифрами "345 472";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-152 683,6" заменить цифрами "-942 704,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "152 683,6" заменить цифрами "942 704,8";
поступление займов цифры "63 624" заменить цифрами "853 645,2";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "78 000" заменить цифрами "79 407";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания :
"Учесть в районном бюджете поступление займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 790 021,2 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм займов определяется на основании постановления акимата района.".
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "10 045" заменить цифрами "3 345";
в абзаце седьмом:
цифры "66 732" заменить цифрами "28 421";
абзац двадцать второй исключить;
абзац двадцать пятый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"19 840 тысяч тенге- на организацию дистанционного обучения для детей из социально - уязвимого слоя населения;

төтенше жағдай кезеңінде халықтың жекелеген санаттарын азық-түлік-тұрмыстық жиынтығымен қамтамасыз етуге- 18 600 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

18 600 тысяч тенге – на обеспечение продуктово-бытовым набором отдельных категорий населения на период чрезвычайного положения.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

27 861
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 250
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38 406
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
90
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
755
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 136
023
Әдістемелік жұмыс
16 339
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
48 242
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
148 416
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
404 296
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
145 694
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 198
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142 198
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 496
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 496
2
Әлеуметтiк көмек
234 789
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 789
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
130108
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 108
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 006
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11 491
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 076
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 813
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 813
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 518
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
314
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
305
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

27 861
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 250
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38 406
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
90
012
Капитальные расходы государственного органа
755
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 136
023
Методическая работа
16 339
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 242
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
148 416
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
404 296
1
Социальное обеспечение
145 694
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 198
005
Государственная адресная социальная помощь
142 198
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 496
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 496
2
Социальная помощь
234 789
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 789
002
Программа занятости
130 108
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 108
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 006
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 491
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 076
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 813
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 813
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 518
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
314
021
Капитальные расходы государственного органа
305
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций