Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 326 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 тамызда № 7367 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6619 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "6 365 881,4" сандары "6 373 781,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "5 853 923,4" сандары "5 861 823,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 975 935,2" сандары "6 983 835,2" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
жиырма екінші абзацта:
"16 800" сандары "24 700" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
Он төртінші абзацта:
"1 350" сандары "7 350" сандарымен ауыстырылсын;
Мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының күрделі шығыстарына-3 000 мың теңге;

О внесений изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2020 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 августа 2020 года № 7367. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6619, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "6 365 881,4" заменить цифрами "6 373 781,4";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "5 853 923,4" заменить цифрами "5 861 823,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "6 975 935,2" заменить цифрами "6 983 835,2";
в пункте 8:
в абзаце двадцать втором:
цифры "16 800" заменить цифрами "24 700";
в пункте 9:
в абзаце четырнадцатом:
цифры "1 350" заменить цифрами "7 350";
дополнить абзацами следующего содержания:
"3 000 тысяч тенге-на капитальные расходы организаций образования;

Мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына -2 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Қ. Тілеуғабылов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

2 000 тысяч тенге-на капитальные расходы организаций культуры.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
Қ. Тілеуғабылов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов