Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 273 "2020-2022 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 351 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7723 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 273 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2020 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2020 года № 7723. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 273 "2020-2022 жылдарға арналған Құмтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6734 тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 273 "Об утверждении бюджета Кумтогайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6734, опубликованное 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

2. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов
Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 19 қарашадағы № 351 шешіміне қосымша

2. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов
Приложение к решению районного маслихата от 19 ноября 2020 года № 351