Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 246 "Қарғалы ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 424 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 6877 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 246 "Қарғалы ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-6-165 тіркелген, 2018 жылғы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Кольжанов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова

О признании утратившим силу решения Каргалинского районного маслихата от 31 мая 2018 года № 246 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каргалинскому району"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2020 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2020 года № 6877
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каргалинского районного маслихата от 31 мая 2018 года № 246 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каргалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-165, опубликованное 29 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского районного маслихата
Ж. Кольжанов
Секретарь Каргалинского районного маслихата
Н. Заглядова