Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 408 "2020-2022 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 442 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 7030 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9–1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 408 "2020-2022 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6650 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "205 095" сандары "272 252" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер "13 111" сандары "13 141" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "77" сандары "47" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "191 907" сандары "259 064" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "205 095" сандарды "276 618,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) "0" саны "-4 366,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "0" саны "4 366,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақ:
келесідей мазмұндағы 4, 5, 6 тармақшаларымен толықтырылсын:
"4) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету;
5) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
6) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Кольжанов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихаты
2020 жылғы 3 сәуірдегі
№ 442 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 408 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 408 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 апреля 2020 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2020 года № 7030. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9–1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 408 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6650, опубликованное 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "205 095" заменить цифрами "272 252",
в том числе:
налоговые поступления цифры "13 111" заменить цифрами "13 141";
неналоговые поступления цифры "77" заменить цифрами "47";
поступления трансфертов цифры "191 907" заменить цифрами "259 064";
в подпункте 2):
затраты цифры "205 095" заменить цифрами "276 618,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "-4 366,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "4 366,9";
пункт 7:
дополнить подпунктами 4, 5, 6 следующего содержания:
"4) обеспечение деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
5) освещение улиц в населенных пунктах;
6) обеспечение санитарии населенных пунктов.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского районного маслихата
Ж. Кольжанов
Секретарь Каргалинского районного маслихата
Н. Заглядова
Приложение к решению
Каргалинский районный маслихат
от 3 апреля 2020 года № 442
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного маслихата
от 6 января 2020 года № 408
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы