Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 475 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 7240 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6630 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 514 160" сандары "5 645 529" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "4 911 470" сандары "5 042 839" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 223 773" сандары "6 355 142" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақ келесідей редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын :
2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері- 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш -2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 31 183 теңге.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі "2020 жылға арналаған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Жарлығының 8 тармағына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш -2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы - 32 668 теңге.";
6 тармақ:
келесідей мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2020 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 июля 2020 года № 7240. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 514 160" заменить цифрами "5 645 529",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "4 911 470" заменить цифрами "5 042 839";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 223 773" заменить цифрами "6 355 142";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству,что в соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы" установлено:
с 1 января 2020 года:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге.
Принять к сведению и руководству, что в соответствии с пунктом 8 Указа Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2020 года "Об уточнении республиканского бюджета на 2020 год" установлено:
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат- 32 668 тенге.";
пункт 6:
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:

"16) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

"16) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25023
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24588
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
435
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
16639
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16639
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16639
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
326799,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
20117
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
187547,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11909
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
175638,8
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
119135
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24423
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
94712
02
Қорғаныс
18209
1
Әскери мұқтаждар
1300
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1300
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1300
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
16909
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16909
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7569
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9340
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

452
Отдел финансов района (города областного значения)
25023
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24588
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
435
5
Планирование и статистическая деятельность
16639
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16639
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
16639
9
Прочие государственные услуги общего характера
326799,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
20117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
20117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
187547,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11909
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
175638,8
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
119135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
24423
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
94712
02
Оборона
18209
1
Военные нужды
1300
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1300
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1300
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
16909
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16909
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7569
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9340
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах