Қарғалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 "Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7606 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 "Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4214 тіркелген, 2015 жылғы 3 наурызда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі А. Джусибалиев

О признании утратившим силу решения акима Каргалинского района от 26 февраля 2015 года № 1 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 3 ноября 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2020 года № 7606
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2015 года № 1 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4214, опубликованное 3 марта 2015 года в районной газете "Қарғалы").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каргалинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Каргалинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каргалинского района А. Джусибалиев