Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 524 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7747 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 412 "2020-2022 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6769 тіркелген, 2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "100 466,9" сандары "96 142,9" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "96 397" сандары "92 073" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "100 466,9" сандары "96 142,9" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
3) тармақшасында:
"1 286" сандары "1 269" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшасында:
"265" сандары "212" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"340" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
7 тармақта:
3) тармақшасында:
"10 314" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"2 800" сандары "9 200" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2020 года № 524. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7747. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 412 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6769, опубликованное 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "100 466,9" заменить цифрами "96 142,9",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "96 397" заменить цифрами "92 073";
в подпункте 2):
затраты - цифры "100 466,9" заменить цифрами "96 142,9";
в пункте 5:
в подпункте 3):
цифры "1286" заменить цифрами "1269";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "265" заменить цифрами "212";
в подпункте 2):
цифры "340" заменить цифрой "0".
в пункте 7:
в подпункте 3):
цифры "10 314" заменить цифрой "0";
в подпункте 6):
цифры "2 800" заменить цифрами "9 200".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова