Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 301 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 6909 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6615 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 144 077,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 479 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 283,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 641 052,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 217 308,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 87 045,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 111 342,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 160 276,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 276,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 111 342,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 297,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 231,8 мың теңге";
6 тармақ келесідей мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға";

О внесении изменений и дополнений в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 16 марта 2020 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2020 года № 6909. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 104, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6615, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 144 077,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 479 742,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13 283,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 641 052,0 тысячи тенге;
2) затраты – 7 217 308,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 87 045,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 111 342,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 160 276,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 276,8 тысяч тенге;
поступление займов - 111 342,0 тысячи тенге;
погашение займов - 24 297,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 231,8 тысяч тенге";
пункт 6 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей";

8 тармақ келесідей мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

пункт 8 дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
"23) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
279581,0
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
279581,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
467849,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
467849,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27093,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
33420,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26971,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3200,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10082,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
135160,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
231923,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
379328,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
60349,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50249,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50249,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10100,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10100,0
2
Әлеуметтiк көмек
284229,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
284229,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
178805,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13786,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10177,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12447,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30014,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
279581,0
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
279581,0
9
Прочие услуги в области образования
467849,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
467849,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27093,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
33420,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26971,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3200,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10082,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135160,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
231923,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
379328,0
1
Социальное обеспечение
60349,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50249,0
005
Государственная адресная социальная помощь
50249,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
10100,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10100,0
2
Социальная помощь
284229,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
284229,0
002
Программа занятости
178805,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13786,0
006
Оказание жилищной помощи
2000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10177,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12447,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30014,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения