Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 318 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7040 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6615 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 194 297,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 479 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 283,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 691 272,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 530 062,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 319 162,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 605 993,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 297,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 654 928,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 928,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 605 993,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 297,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 231,8 мың теңге";
8 тармақ келесідей мазмұндағы 24), 25) тармақшалармен толықтырылсын:
"24) халықтың әлеуметтік осал топтарының балалары үшін қашықтықтан оқытуды ұйымдастыруға";
"25) төтенше жағдай кезеңінде халықтың жекелеген санаттарын азық-түлік және тұрмыстық жиынтығымен қамтамасыз етуге".

О внесении изменений и дополнений в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2020 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2020 года № 7040. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 271 "Об утверждении Кобдинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6615, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 194 297,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 479 742,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13 283,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 691 272,0 тысячи тенге;
2) затраты – 7 530 062,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 319 162,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 605 993,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 297,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 654 928,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 928,0 тысяч тенге;
поступление займов - 605 993,2 тысяч тенге;
погашение займов - 24 297,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 231,8 тысяч тенге";
пункт 8 дополнить подпунктами 24), 25) следующего содержания:
"24) на организацию дистанционного обучения для детей из социально – уязвимых слоев населения";
"25) на обеспечение продуктово-бытовым набором отдельных категорий населения на период чрезвычайного положения".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Борамбаев
Қобдау аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
А. Борамбаев
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев