Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 280 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 344 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7279 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 280 "2020-2022 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6651 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "381 699,0" сандары "289 607,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша - "369 704,0" сандары "277 612,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "385 540,8" сандары "525 566,0" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 280 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2020 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2020 года № 7279. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 280 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6651, опубликованное 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "381 699,0" заменить цифрами "289 607,0";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "369 704,0" заменить цифрами "277 612,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "385 540,8" заменить цифрами "525 566,0".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге;

2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
7 тармақ келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге.";
пункт 7 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на капитальные расходы государственного органа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.