Қобда аудандық маслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 360 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 7345 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 129 "Қобда аудандық мәслихатының кейбір қолданыстағы шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5790 тіркелген, 2018 жылы 12 қантарда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 210 "Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 129 "Қобда аудандық мәслихатының кейбір қолданыстағы шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5999 тіркелген, 2019 жылғы 28 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары алынып тасталсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Балгарина
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

О внесении изменений в некоторые решения Кобдинского районного маслихата
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 августа 2020 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2020 года № 7345
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 129 "О внесении изменений в некоторые действующие решения маслихата Кобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5790, опубликованное 12 января 2018 года в районной газете "Қобда") следующие изменения;
в приложении к указанному решению исключить подпункты 1), 2), 3), 5), 6).
2. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 13 марта 2019 года № 210 "О внесении изменения в решение маслихата Кобдинского района от 22 декабря 2017 года № 129 "О внесении изменений в некоторые действующие решения маслихата Кобдинского района"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5999, опубликованное 28 марта 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения;
в приложении к указанному решению исключить подпункты 1), 2), 3), 5), 6).
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Г. Балгарина
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев