Қобда ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қобда ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 қарашадағы № 75 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 7643 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылдың 27 шілдедегі қорытындысының негізінде және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Қобда ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 схемалық картаға сәйкес, "Әл - Фараби";
№ 2 схемалық картаға сәйкес, "Қобыланды батыр";
№ 3 схемалық картаға сәйкес, "Махамбет Өтемісұлы";
№ 4 схемалық картаға сәйкес, "Бөгенбай батыр";
№ 5 схемалық картаға сәйкес, "Мәншүк Мәметова";
№ 6 схемалық картаға сәйкес, "Едіге батыр";
№ 7 схемалық картаға сәйкес, "Мәңгілік ел";
№ 8 схемалық картаға сәйкес, "Тәуелсіздік".
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қобда ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзімен қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауылдық округінің әкімі М. Кульниязов
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Әл-Фараби" атауын беру туралы 1 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Қобыланды батыр" атауын беру туралы 2 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Махамбет Өтемісұлы" атауын беру туралы 3 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Бөгенбай батыр" атауын беру туралы 4 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Мәншүк Мәметова" атауын беру туралы 5 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Едіге батыр" атауын беру туралы 6 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Мәңгілік ел" атауын беру туралы 7 схемалық карта
Қобда ауылының атаусыз көшесіне "Тәуелсіздік" атауын беру туралы 8 схемалық карта

О присвоении наименований безымянным улицам села Кобда
Решение акима Кобдинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 ноября 2020 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 ноября 2020 года № 7643
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 27 июля 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Кобдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Кобда:
"Әл-Фараби" согласно схематической карте № 1;
"Қобыланды батыр" согласно схематической карте № 2;
"Махамбет Өтемісұлы" согласно схематической карте № 3;
"Бөгенбай батыр" согласно схематической карте № 4;
"Мәншүк Мәметова" согласно схематической карте № 5;
"Едіге батыр" согласно схематической карте № 6;
"Мәңгілік ел" согласно схематической карте № 7;
"Тәуелсіздік" согласно схематической карте № 8.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кобдинского сельского округа М. Кульниязов
Схематическая карта 1 о присвоении наименования "Әл-Фараби" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 2 о присвоении наименования "Қобыланды батыр" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 3 о присвоении наименования "Махамбет Өтемісұлы" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 4 о присвоении наименования "Бөгенбай батыр" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 5 о присвоении наименования "Мәншүк Мәметова" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 6 о присвоении наименования "Едіге батыр" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 7 о присвоении наименования "Мәңгілік ел" безымянной улице села Кобда
Схематическая карта 8 о присвоении наименования "Тәуелсіздік" безымянной улице села Кобда