Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 372 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 6994 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6661 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "22 082" сандары "22 148,7" сандарымен ауыстырылсын,
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 66,7 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар – "22 082" сандары "22 148,7" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "17 444" сандары "17 700,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "16 748" сандары "17 004" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 0,3 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар – "17 444" сандары "17 700,3" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "20 320" сандары "20 325,6" сандарымен ауыстырылсын,
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 5,6 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар – "20 320" сандары "20 325,6" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "190 444" сандары "191 962" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "187 619" сандары "189 137" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "190 444" сандары "193 643,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы(профициті) "0" саны "-1 681,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "1 681,4" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "18 368" сандары "19 684,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 1 апреля 2020 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2020 года № 6994. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "22 082" заменить цифрами "22 148,7",
и дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления – 66,7 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты – цифры "22 082" заменить цифрами "22 148,7";
в пункте 4:
в подпункте 1):
доходы – цифры "17 444" заменить цифрами "17 700,3",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "16 748" заменить цифрами "17 004";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления – 0,3 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты – цифры "17 444" заменить цифрами "17 700,3";
в пункте 6:
в подпункте 1):
доходы – цифры "20 320" заменить цифрами "20 325,6",
и дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления – 5,6 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты – цифры "20 320" заменить цифрами "20 325,6";
в пункте 9:
в подпункте 1):
доходы – цифры "190 444" заменить цифрами "191 962",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "187 619" заменить цифрами "189 137";
в подпункте 2):
затраты – цифры "190 444" заменить цифрами "193 643,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 1 681,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "1 681,4";
в пункте 14:
в подпункте 1):
доходы – цифры "18 368" заменить цифрами "19 684,3",
в том числе:

"салықтық емес түсімдер – 5,8 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар – "88 851" сандары "91 169,4" сандарымен ауыстырылсын;
41 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "15 448" сандары "15 657,8" сандарымен ауыстырылсын,
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 209,8 мың теңге;";
2) тармақшасында:
шығындар – "15 448" сандары "15 657,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"неналоговые поступления – 5,8 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты – цифры "88 851" заменить цифрами "91 169,4";
в пункте 41:
в подпункте 1):
доходы – цифры "15 448" заменить цифрами "15 657,8",
и дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления – 209,8 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15 448" заменить цифрами "15 657,8".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.