Мәртөк аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 397 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7296 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі № 31 "Мәртөк ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5027 тіркелген, 2016 жылғы 10 тамызда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 65 "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5401 тіркелген, 2017 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Хусаинова
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов

О признании утратившими силу некоторых решений Мартукского районного маслихата
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 7 июля 2020 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2020 года № 7296
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мартукского районного маслихата:
1) Решение Мартукского районного маслихата от 15 июля 2016 года № 31 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Мартукском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5027, опубликованное 10 августа 2016 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) Решение Мартукского районного маслихата от 10 марта 2017 года № 65 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Мартукского районного маслихата" и его описания" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5401, опубликованное 18 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Н. Хусаинова
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов