Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 411 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 7568 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 336 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6628 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "9 182 821,2" сандары "9 196 979,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі – "8 558 927,2" сандары "8 573 085,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 706 959,8" сандары "9 688 907,3" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "1 016 332,6" сандары "969 483,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "1 059 982,6" сандары " 1 013 133,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 540 471,2" сандары "-1 461 411,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "1 540 471,2" сандары "1 461 411,3" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта:
"383 127" сандары "324 934" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"125 667" сандары "149 386" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"300 000" сандары "400 000" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"52 907" сандары "55 293" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"6 212" сандары "6 943" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"189 859" сандары "162 598" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"320 578" сандары "288 367,5" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"865 134,6" сандары "818 285,2" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
алтыншы абзацта:
"16 367" сандары "15 446" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"20 000" сандары "6 417" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:

О внесении изменений и дополнения в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 28 октября 2020 года № 411. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 октября 2020 года № 7568. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 336 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6628, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "9 182 821,2" заменить цифрами "9 196 979,2", в том числе:
поступления трансфертов – цифры "8 558 927,2" заменить цифрами "8 573 085,2";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 706 959,8" заменить цифрами "9 688 907,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "1 016 332,6" заменить цифрами "969 483,2", в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "1 059 982,6" заменить цифрами "1 013 133,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-1 540 471,2" заменить цифрами "-1 461 411,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "1 540 471,2" заменить цифрами "1 461 411,3";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "383 127" заменить цифрами "324 934";
в абзаце третьем:
цифры "125 667" заменить цифрами "149 386";
в абзаце четвертом:
цифры "300 000" заменить цифрами "400 000";
в абзаце седьмом:
цифры "52 907" заменить цифрами "55 293";
в абзаце девятом:
цифры "6 212" заменить цифрами "6 943";
в абзаце двенадцатом:
цифры "189 859" заменить цифрами "162 598";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "320 578" заменить цифрами "288 367,5";
в пункте 7:
цифры "865 134,6" заменить цифрами "818 285,2";
в пункте 8:
в абзаце шестом:
цифры "16 367" заменить цифрами "15 446";
в абзаце седьмом:
цифры "20 000" заменить цифрами "6 417";
в абзаце восьмом:

"еңбек нарығын дамытуға – 20 332 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Акзамов
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов

"на развитие рынка труда – 20 332 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б. Акзамов
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов