Мәртөк ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 21 "2020 жылға арналған Мәртөк ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 341 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7775 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7) тармақшасына, 27 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 21 "2020 жылға арналған Мәртөк ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6805 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 11 ақпанда электрондық түрде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосымшада:
1-жолдағы "Мәртөк аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мәртөк аудандық ветеринариялық стансасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны" деген сөздер "Ақтөбе облысы ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мәртөк аудандық ветеринариялық стансасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны" деген сөздерімен ауыстырылсын;
2-жолдағы "Родники" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздер "РОДНИКИ-АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздерімен ауыстырылсын;
5-жолдағы "Экспоинжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздер "ЭКСПОИНЖИНИРИНГ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздерімен ауыстырылсын;
6-жолдағы "Агрофирма Коквест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздер "Агрофирма "Коквест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление акимата Мартукского района от 5 февраля 2020 года № 21 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Мартукскому району на 2020 год"
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 8 декабря 2020 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2020 года № 7775
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мартукского района от 5 февраля 2020 года № 21 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Мартукскому району на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6805, опубликованное 11 февраля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении утвержденным указанным постановлением:
в строке 1 слова "Государственное коммунальное предприятие "Мартукская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Мартукский районный отдел ветеринарии" заменить на слова "Государственное коммунальное предприятие "Мартукская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление ветеринарии Актюбинской области";
в строке 2 слова "Товарищество с ограниченной ответственностью "Родники" заменить на слова "Товарищество с ограниченной ответственностью "РОДНИКИ-АГРО";
в строке 5 слова "Товарищество с ограниченной ответственностью "Экспоинжиниринг" заменить на слова "Товарищество с ограниченной ответственностью "ЭКСПОИНЖИНИРИНГ";
в строке 6 слова "Товарищество с ограниченной ответственностью "Агрофирма Коквест" заменить на слова "Товарищество с ограниченной ответственностью "Агрофирма "Коквест".

2. "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк ауданының әкімі Е. Кенжеханұлы

2. Государственному учреждению "Мартукский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мартукского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартукского района Е. Кенжеханұлы