Мұғалжар аудандық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 410 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 6875 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 377 "2020-2022 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6611 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "15 005 458,0" сандары "15 304 019,4" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "4 825 071,0" сандары "5 123 632,4" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "15 005 458,0" сандары "15 415 746,2" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу - "130 388,0" сандары "130 358,0" сандарына ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер - "143 543,0" сандары "143 513,0" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-130 388,0" сандары "-242 084,8" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "130 388,0" сандары "242 084,8" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
24) тармақшасында:
"180 914,0" сандары "203 541,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 27), 28) тармақшалармен толықтырылсын:
"27) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға – 42 000,0 мың теңге;
28) тұрғын үйлерді күрделі жөндеуге – 100 000,0 мың теңге.".
9 тармақ:
мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы сегіз пәтерлі 3 (үш) жалдамалы – коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысын аяқтауға – 21 950,0 мың теңге;
11) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы сегіз пәтерлі 3 (үш) жалдамалы-коммуналдық тұрғын үйлердің инженерлік желілерінің құрылысына – 27 613,0 мың теңге;
12) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы сегіз пәтерлі 3 (үш) жалдамалы-коммуналдық тұрғын үйлердің инженерлік желілерінің құрылысын аяқтауға – 4 750,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2020 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2020 года № 6875. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 377 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6611, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "15 005 458,0" заменить цифрами "15 304 019,4";
поступления трансфертов – цифры "4 825 071,0" заменить цифрами 5 123 632,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15 005 458,0" заменить цифрами "15 415 746,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "130 388,0" заменить цифрами "130 358,0";
бюджетные кредиты - цифры "143 543,0" заменить цифрами "143 513,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-130 388,0" заменить цифрами "-242 084,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– цифры "130 388,0" заменить цифрами "242 084,8";
в пункте 8:
в подпункте 24):
цифры "180 914,0" заменить цифрами "203 541,0";
дополнить подпунктами 27), 28) следующего содержания:
"27) на приобретение жилья из коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 42 000,0 тысяч тенге;
28) на капитальный ремонт жилых домов – 100 000,0 тысяч тенге.".
пункт 9:
дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13) следующего содержания:
"10) на завершение строительства 3 (трех) восьми квартирных арендно-коммунальных жилых домов в микрорайоне Самал города Кандыагаш – 21 950,0 тысяч тенге;
11) на строительство инженерных сетей 3 (трех) восьми квартирных арендно-коммунальных жилых домов в микрорайоне Самал города Кандыагаш – 27 613,0 тысяч тенге;
12) на завершение строительства инженерных сетей к строящимся 3 (трех) восьми квартирных арендно-коммунальных жилых домов в микрорайоне Самал города Кандыагаш – 4 750,0 тысяч тенге;

13) Қандыағаш қаласы №3 кәріз сорғы станциясы алаңында 500 м3 темірбетонды ағынды су қабылдау үшін жер асты су қоймасын (резервуар) салуға – 79 607 мың теңге.";
11 тармақта:
"207 220,0" сандары "123 807,4" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессия төрағасы
К. Тукешев
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 наурыздағы
№ 410 шешіміне 1 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 377 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті
санаты
сыныбы
кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)

13) на строительство подземного резервуара для сточных вод из железо бетонных изделий 500 м3 на площадке канализационно-насосной станции №3 города Кандыагаш –79 607,0 тысяч тенге.";
в пункте 11:
цифры "207 220,0" заменить цифрами "123 807,4".
2. Приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мугалжарского районного маслихата
К. Тукешев
Cекретарь Мугалжарского районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 11 марта 2020 года № 410
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 377
Мугалжарский районный бюджет на 2020 год
категория
класс
подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)